news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Warfist (pl) odwołują koncerty ze względu na kontuzję Pavulona

  2018-04-20

  Oświadczenie zespołu Warfist: "Z przykrością musimy odwołać nasze nadchodzące koncerty w Katowicach i w Rzeszowie, ze względu na kontuzję Pavulona. Jest nam tym bardziej przykro, że taka sytuacja zdarza się nam po raz pierwszy w ciągu 14 lat grania. Dzięki dla organizatorów za wyrozumiałość i przeprosiny dla wszystkich, którzy chcieli nas zobaczyć na żywo w tamtych miejscach. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się to nadrobić!".

  W Rzeszowie w miejsce Warfist zagrają jutro Terrordome oraz Deathreat. Szczegóły imprezy znajdziecie tutaj lub na facebooku.


  added by: Olo
  source: Echo Experiment

  WarfistGodz Ov War ProductionsNight Of TerrorTerrordomeDeathreat


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.