news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Malevolent Creation podpisują z Hammerheart Records i Eternal Rock

  2018-03-28

  Phil Fasciana, który w listopadzie zeszłego roku ujawnił całkiem nowy skład Malevolent Creation podpisał papiery z Hammerheart Records na wydanie zarówno nowych jak i reedycję starych nagrań zespołu, a także z Eternal Rock na bookowanie koncertów zespołu na całym świecie. Zgodnie z przedstawionymi ostatnio planami, w tym roku ukazać się ma nowy album Malevolent Creation i odbyć trasa, na której zespół prezentować będzie utwory z pierwszych pięciu albumów.

  Hammerheart Records zapowiada ponadto reedycje wszystkich płyt Malevolentów na winylach, podwójnych kompaktach, kasetach i z dodatkowym, merchem - wliczając w to ich trzy krązki nagrane dla Roadrunner, albumy wydawane oryginalnie przez Pavement/Artic, a także wszystkie płyty wydane po roku 2000. Szef Hammerheart Records - Guido Heijnens jest obecnie także oficjalnym menagerem Malevolent Creation i w związku z tym za bookowanie ich koncertów na całym świecie odpowiada Eternal Rock.


  www.eternalrock-musicagency.com
  www.facebook.com/malevolentcreation

  added by: Olo
  source: Hammerheart Records

  Malevolent CreationHammerheart RecordsEternal Rock


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.