news





the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...





Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...





news

 • Malevolent Creation podpisują z Hammerheart Records i Eternal Rock

  2018-03-28

  Phil Fasciana, który w listopadzie zeszłego roku ujawnił całkiem nowy skład Malevolent Creation podpisał papiery z Hammerheart Records na wydanie zarówno nowych jak i reedycję starych nagrań zespołu, a także z Eternal Rock na bookowanie koncertów zespołu na całym świecie. Zgodnie z przedstawionymi ostatnio planami, w tym roku ukazać się ma nowy album Malevolent Creation i odbyć trasa, na której zespół prezentować będzie utwory z pierwszych pięciu albumów.

  Hammerheart Records zapowiada ponadto reedycje wszystkich płyt Malevolentów na winylach, podwójnych kompaktach, kasetach i z dodatkowym, merchem - wliczając w to ich trzy krązki nagrane dla Roadrunner, albumy wydawane oryginalnie przez Pavement/Artic, a także wszystkie płyty wydane po roku 2000. Szef Hammerheart Records - Guido Heijnens jest obecnie także oficjalnym menagerem Malevolent Creation i w związku z tym za bookowanie ich koncertów na całym świecie odpowiada Eternal Rock.


  www.eternalrock-musicagency.com
  www.facebook.com/malevolentcreation

  added by: Olo
  source: Hammerheart Records

  Malevolent CreationHammerheart RecordsEternal Rock


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.