news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Malevolent Creation podpisują z Hammerheart Records i Eternal Rock

  2018-03-28

  Phil Fasciana, który w listopadzie zeszłego roku ujawnił całkiem nowy skład Malevolent Creation podpisał papiery z Hammerheart Records na wydanie zarówno nowych jak i reedycję starych nagrań zespołu, a także z Eternal Rock na bookowanie koncertów zespołu na całym świecie. Zgodnie z przedstawionymi ostatnio planami, w tym roku ukazać się ma nowy album Malevolent Creation i odbyć trasa, na której zespół prezentować będzie utwory z pierwszych pięciu albumów.

  Hammerheart Records zapowiada ponadto reedycje wszystkich płyt Malevolentów na winylach, podwójnych kompaktach, kasetach i z dodatkowym, merchem - wliczając w to ich trzy krązki nagrane dla Roadrunner, albumy wydawane oryginalnie przez Pavement/Artic, a także wszystkie płyty wydane po roku 2000. Szef Hammerheart Records - Guido Heijnens jest obecnie także oficjalnym menagerem Malevolent Creation i w związku z tym za bookowanie ich koncertów na całym świecie odpowiada Eternal Rock.


  www.eternalrock-musicagency.com
  www.facebook.com/malevolentcreation

  added by: Olo
  source: Hammerheart Records

  Malevolent CreationHammerheart RecordsEternal Rock


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.