news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Nowa płyta Misanthropic Rage (pl) w marcu

  2018-02-26

  Po niespełna półtorarocznej przerwie od wydania debiutanckiego "Gates No Longer Shut" polski awangardowo-black metalowy duet Misanthropic Rage przedstawia światu kolejny album zatytułowany "Igne Natura Renovatur Integra". Wydaniem tej pozycji zajmie się Godz Ov War Productions, premiera płyty zaplanowana została na 12 marca 2018 r.

  Jak informuje wydawca, album zawiera dziewięć premierowych utworów będących naturalnym rozwinięciem stylu obranego na poprzednich materiałach, choć tym razem muzycznie i tekstowo zespół pokazał zdecydowanie dojrzalsze oraz bardziej osobiste oblicze. Czy tak jest faktycznie, sprawdzić można już teraz.

  Wydawnictwo dostępne będzie jako standardowy jewel case CD w regularnej edycji i limitowanej do 100 sztuk wersji w ekskluzywnym slipcase oraz naszywką. Ponadto dostępna będzie wersja digital do pobrania od dnia premiery z profilu Bandcamp wydawcy. Fizyczne kopie "Igne Natura Renovatur Integra" można już nabyć w przedsprzedaży na stronie wytwórni: www.store.godzovwar.com.

  Nagraniem, produkcją i miksem materiału zajęli się sami muzycy, natomiast mastering zostały wykonany przez ekipę Serakos Studio. Okładkę ponownie zaprojektował i wykonał Maciej Kamuda, który dodatkowo zajął się również całą oprawą wydawnictwa.

  Lista utworów: 

  01. Call All Your Angels

  02. Bliźni Mój

  03. Become a God-Man

  04. Abstrakt

  05. I.N.R.I.

  06. The Hammer and The Nails

  07. The Agony of Breath

  08. In Embrace of Sanity

  09. The Thruth Shall Be Told

   

  www.facebook.com/misanthropicrage 

  added by: Paweł Palica
  source: Godz Ov War Prod.

  misanthropic ragegodz ov war


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.