news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Necrophobic (swe) - klip z tekstami do utworu z nadchodzącego albumu

  2018-02-02

  23 lutego nakładem Century Media na półki sklepowe trafi nowy długograj szwedzkich weteranów z Necrophobic "Mark Of The Necrogram", który jest dosyć szczególnym albumem dla zespołu bowiem za mikrofon powrócił jakiś czas temu ich stary gardłowy z czasów kultowego "The Nocturnal Silence" - Anders Strokirk, a okładkę zrobił im Kristian Wåhlin, który jest odpowiedzialny za obrazek do "Darkside".

  Wytwórnia opublikowała dzisiaj klip z tekstami do utworu "Tsar Bomba":

   

  Płyta dostępna będzie na CD w wersji zwykłej i w limitowanym boksie (CD w digi, dziergana naszywka, metalowy znaczek 'Necrogram', pięć pocztówek) oraz na winylu w gatefoldzie (płyty 180 gram, 4-stronicowa wkładka i dwustronny plakat).


  www.cmdistro.de
  www.facebook.com/centurymedia
  twitter.com/centurymedia
  necrophobic.bandcamp.com
  www.facebook.com/necrophobic.official
  www.necrophobic.net

  added by: Olo
  source: Century Media Records

  NecrophobicCentury Media Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.