news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Chaos Invocation (ger) udostępniają pierwszy utwór z nadchodzącego albumu

  2018-01-30

  Powołany w 2004 roku przez dwóch muzyków Ave Maria i Bethlehem (basista Tumulash i pałker Omega dołączyli w zeszłym roku) black metalowy Chaos Invocation ma już na koncie dwa duże albumy dla World Terror Committee, a na 10 marca b.r. została wyznaczona premiera ich kolejnego długograja - "Reaping Season, Bloodshed Beyond", z którego możemy posłuchać utworu "Calling from Dudail" TUTAJ.


  O początkach i genezie nazwy zespołu opowiadał swego czasu w jednym z wywiadów frontman A.: "Najpierw zmieszaliśmy naszą krew w rytualnym kielichu pięć długich lat temu. Od tamtego czasu postument naszego kręgu wciąż podtrzymują te same trzy wykute, cielesne posągi, których serca biją napędzane fanatyzmem i absolutnym szaleństwem. Nigdy nie szukaliśmy pasującego imienia bo podążaliśmy drżąc na ścieżce węży i wiedzieliśmy, że ta ponadczasowa podróż ułoży się wreszcie we właściwy porządek sylab. Ostatecznie, należy to wyraźnie podkreślić, że termin 'Chaos Invocation' doskonale opisuje drogę naszej egzystencji. Będziemy rządzić w chaosie, we krwi klękamy i w płomieniach stoimy aż do samego końca". 

  www.facebook.com/W.T.C.Productions
  wtcproductions.bandcamp.com
  www.w-t-c.org

  added by: Olo
  source: W.T.C. Productions

  Chaos InvocationW.T.C. Productions


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.