news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Infernö (nor) - mini "Thrash Metal Dogs Of Hell" na fizycznym nośniku w czerwcu

  2018-01-30

  Duplicate Records na 9 czerwca zapowiada wydanie na winylu miniwydawnictwo nieaktywnych już niestety norweskich, oldskulowych thrashers z Infernö zatytułowane "Thrash Metal Dogs Of Hell". Uważane przez wiele osób za ich najlepszy materiał cztery kawałki  zostały nagrane w 2004 roku w należącym do Audiopain FiasCo studio i zostały potem rozdysponowanie przez Duplicate Records na trzy różne 7" wydawnictwa, w tym kompilacje "Überthrash", na których udzielały się także Audiopain, Nocturnal Breed i Aura Noir. EPki te są już dawno wyprzedane więc jest to niepowtarzalna okazja, aby dostać te utwory zabrane na jednym wydawnictwie.

  Pod koniec zeszłego roku wytwórnia udostępniła je do sprzedaży w wersji cyfrowej:

  Wytwórnia przewiduje wytłoczenie 100 sztuk na żółtym i 200 sztuk na czarnym placku.

   

  www.duplicate-records.com
  duplicaterecords.bandcamp.com
  www.facebook.com/Duplicate-Records-250579958305336/

  added by: Olo
  source: Duplicate Records

  Duplicate RecordsInfernö


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.