news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Infernö (nor) - mini "Thrash Metal Dogs Of Hell" na fizycznym nośniku w czerwcu

  2018-01-30

  Duplicate Records na 9 czerwca zapowiada wydanie na winylu miniwydawnictwo nieaktywnych już niestety norweskich, oldskulowych thrashers z Infernö zatytułowane "Thrash Metal Dogs Of Hell". Uważane przez wiele osób za ich najlepszy materiał cztery kawałki  zostały nagrane w 2004 roku w należącym do Audiopain FiasCo studio i zostały potem rozdysponowanie przez Duplicate Records na trzy różne 7" wydawnictwa, w tym kompilacje "Überthrash", na których udzielały się także Audiopain, Nocturnal Breed i Aura Noir. EPki te są już dawno wyprzedane więc jest to niepowtarzalna okazja, aby dostać te utwory zabrane na jednym wydawnictwie.

  Pod koniec zeszłego roku wytwórnia udostępniła je do sprzedaży w wersji cyfrowej:

  Wytwórnia przewiduje wytłoczenie 100 sztuk na żółtym i 200 sztuk na czarnym placku.

   

  www.duplicate-records.com
  duplicaterecords.bandcamp.com
  www.facebook.com/Duplicate-Records-250579958305336/

  added by: Olo
  source: Duplicate Records

  Duplicate RecordsInfernö


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.