news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Infernö (nor) - mini "Thrash Metal Dogs Of Hell" na fizycznym nośniku w czerwcu

  2018-01-30

  Duplicate Records na 9 czerwca zapowiada wydanie na winylu miniwydawnictwo nieaktywnych już niestety norweskich, oldskulowych thrashers z Infernö zatytułowane "Thrash Metal Dogs Of Hell". Uważane przez wiele osób za ich najlepszy materiał cztery kawałki  zostały nagrane w 2004 roku w należącym do Audiopain FiasCo studio i zostały potem rozdysponowanie przez Duplicate Records na trzy różne 7" wydawnictwa, w tym kompilacje "Überthrash", na których udzielały się także Audiopain, Nocturnal Breed i Aura Noir. EPki te są już dawno wyprzedane więc jest to niepowtarzalna okazja, aby dostać te utwory zabrane na jednym wydawnictwie.

  Pod koniec zeszłego roku wytwórnia udostępniła je do sprzedaży w wersji cyfrowej:

  Wytwórnia przewiduje wytłoczenie 100 sztuk na żółtym i 200 sztuk na czarnym placku.

   

  www.duplicate-records.com
  duplicaterecords.bandcamp.com
  www.facebook.com/Duplicate-Records-250579958305336/

  added by: Olo
  source: Duplicate Records

  Duplicate RecordsInfernö


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.