news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Rotting Head zakończyli tworzenie powrotnego materiału

  2018-01-29

  Jak informują w mediach społecznościowych chłopaki ze zreformowanego w 2016 roku starego, grindowego  Rotting Head, zakończyli oni już pisanie swojego nowego materiału. Dwóch pierwotnych członków zespołu - Tytus i Krycha odbywają teraz próby z pałkerem Pawłem "Pavulonem" Jaroszewiczem znanym ze współpracy z takimi kapelami jak m.in. Vader, Decapitated, Hate, czy Antigama. Jak twierdzą sami muzycy, nowy materiał jest wypadkową pomiędzy ich dwoma pierwszymi wydawnictwami - "Sucked Inside Out" (z 1994) i "Backwardness" (z 1995). Na początku lutego wchodzą do stołecznego studia Kamienica, aby nagrywać bębny na nowy album.


  www.facebook.com/RottingHeadGrindcore

  added by: Olo
  source: fb//RottingHeadGrindcore

  Rotting Head


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.