news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Varathron szczegóły i trailer nowego albumu

  2018-01-24

  Greccy black metalowcy 27 kwietnia nakładem Agonia Records wydadzą swój szósty album "Patriarchs Of Evil". Trailer wydawnictwa jest dostępny tutaj:

   

  Jak opisuje zespół, następca "Untrodden Corridors Of Hades" z 2014 jest "ciężki, mroczny i pełen melodii przywodzących na myśl dawne czasy". Nagrania, miksy oraz mastering albumu odbyły się w Crown Audio Consipracies, a za produkcję odpowiada Achilleas Kalantzis (aka Achilleas C.). Jedynie perkusja została zarejestrowana osobno, w Infinite Loop Music Studio. Oba studia znajdują się w Grecji, w ojczystym mieście zespołu.

  Okładkę "Patriarchs Of Evil" przygotował Juanjo Castellano. Nowe zdjęcia są autorstwa Evi Savva.

  Utwory:

  1. Tenebrous

  2. Into the Absurd

  3. Luciferian Mystical Awakening

  4. Saturnian Sect

  5. Remnants of the Dark Testament

  6. Hellwitch (Witches Gathering)

  7. Orgasmic Nightmares of the Arch Desecrator

  8. Ouroboros Dweller (The Dweller of Barathrum)


  Formaty albumu:

  - Digipack CD

  - Czarny winyl.

  - Picture disc (z wkładką, naszywką i plakatem) limit. do 200 ręcznie numerowanych kopii.

  - Żółty winyl z czarnymi plamami (z wkłądką, naszywką i plakatem) limit. do 125 ręcznie numerowanych kopii.

  - Bluza z zamkiem.

  - T-shirt.

   

  www.varathron.com

  www.shop.varathron.com

  www.facebook.com/VarathronOfficial

  www.agoniarecords.com

  www.soundcloud.com/agoniarecords

  www.agoniarecords.bandcamp.com 

  added by: A
  source: Agonia

  Varathron


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.