news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Varathron szczegóły i trailer nowego albumu

  2018-01-24

  Greccy black metalowcy 27 kwietnia nakładem Agonia Records wydadzą swój szósty album "Patriarchs Of Evil". Trailer wydawnictwa jest dostępny tutaj:

   

  Jak opisuje zespół, następca "Untrodden Corridors Of Hades" z 2014 jest "ciężki, mroczny i pełen melodii przywodzących na myśl dawne czasy". Nagrania, miksy oraz mastering albumu odbyły się w Crown Audio Consipracies, a za produkcję odpowiada Achilleas Kalantzis (aka Achilleas C.). Jedynie perkusja została zarejestrowana osobno, w Infinite Loop Music Studio. Oba studia znajdują się w Grecji, w ojczystym mieście zespołu.

  Okładkę "Patriarchs Of Evil" przygotował Juanjo Castellano. Nowe zdjęcia są autorstwa Evi Savva.

  Utwory:

  1. Tenebrous

  2. Into the Absurd

  3. Luciferian Mystical Awakening

  4. Saturnian Sect

  5. Remnants of the Dark Testament

  6. Hellwitch (Witches Gathering)

  7. Orgasmic Nightmares of the Arch Desecrator

  8. Ouroboros Dweller (The Dweller of Barathrum)


  Formaty albumu:

  - Digipack CD

  - Czarny winyl.

  - Picture disc (z wkładką, naszywką i plakatem) limit. do 200 ręcznie numerowanych kopii.

  - Żółty winyl z czarnymi plamami (z wkłądką, naszywką i plakatem) limit. do 125 ręcznie numerowanych kopii.

  - Bluza z zamkiem.

  - T-shirt.

   

  www.varathron.com

  www.shop.varathron.com

  www.facebook.com/VarathronOfficial

  www.agoniarecords.com

  www.soundcloud.com/agoniarecords

  www.agoniarecords.bandcamp.com 

  added by: A
  source: Agonia

  Varathron


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.