news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Varathron szczegóły i trailer nowego albumu

  2018-01-24

  Greccy black metalowcy 27 kwietnia nakładem Agonia Records wydadzą swój szósty album "Patriarchs Of Evil". Trailer wydawnictwa jest dostępny tutaj:

   

  Jak opisuje zespół, następca "Untrodden Corridors Of Hades" z 2014 jest "ciężki, mroczny i pełen melodii przywodzących na myśl dawne czasy". Nagrania, miksy oraz mastering albumu odbyły się w Crown Audio Consipracies, a za produkcję odpowiada Achilleas Kalantzis (aka Achilleas C.). Jedynie perkusja została zarejestrowana osobno, w Infinite Loop Music Studio. Oba studia znajdują się w Grecji, w ojczystym mieście zespołu.

  Okładkę "Patriarchs Of Evil" przygotował Juanjo Castellano. Nowe zdjęcia są autorstwa Evi Savva.

  Utwory:

  1. Tenebrous

  2. Into the Absurd

  3. Luciferian Mystical Awakening

  4. Saturnian Sect

  5. Remnants of the Dark Testament

  6. Hellwitch (Witches Gathering)

  7. Orgasmic Nightmares of the Arch Desecrator

  8. Ouroboros Dweller (The Dweller of Barathrum)


  Formaty albumu:

  - Digipack CD

  - Czarny winyl.

  - Picture disc (z wkładką, naszywką i plakatem) limit. do 200 ręcznie numerowanych kopii.

  - Żółty winyl z czarnymi plamami (z wkłądką, naszywką i plakatem) limit. do 125 ręcznie numerowanych kopii.

  - Bluza z zamkiem.

  - T-shirt.

   

  www.varathron.com

  www.shop.varathron.com

  www.facebook.com/VarathronOfficial

  www.agoniarecords.com

  www.soundcloud.com/agoniarecords

  www.agoniarecords.bandcamp.com 

  added by: A
  source: Agonia

  Varathron


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.