news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Denial (mex) - kompilacja utworów z 7" epek i in. w połowie lutego

  2018-01-21

  Meksykańska Chaos Records zapowiedziała na 16 lutego wydanie kompilacyjnego CD ich rodzimej, death metalowej rewelacji ostatnich lat - Denial.  Wydawnictwo ma nosić tytuł "Obsequies Of The Immemorial" i znajdą się na nim utwory z 7" epek "Immense Carnage Vortex" i "11°22​.​4’N 142°35​.​5’E", plus utwór z kompilacji "Vestibule of Hell" wydanej przez Wolfsbane Record, plus jeden niepublikowany do tej pory utwór, plus cover Cenotaph, plus dwa kawałki koncertowe (w sumie ponad 46 min.):

  1. Remains
  2. Dormant Of The Abyss
  3. Darkened Wrath
  4. The Involution Of Kingly Spirits
  5. The Elder Race (Dream Death Cover)
  6. Deprecatio De Profundis Tenebrae
  7. At The Graves Of The Immemorial
  8. Tenebrous Apparitions (Cenotaph Cover)
  9. The Involution Of Kingly Spirits (Live)
  10.The Pestilent Pits Of Disgrace (Live)

  Preordery "Obsequies Of The Immemorial" w sklepie Chaos Records.

  Za okładkę odpowiada Misanthropic Art.


  www.facebook.com/Darkened.Denial/
  denialmx.bandcamp.com
  www.facebook.com/chaosrecords
  chaos-records.bandcamp.com
  www.chaos-records.com

  added by: Olo
  source: fb.com/chaosrecords

  DenialChaos RecordsBlood Harvest


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.