news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Denial (mex) - kompilacja utworów z 7" epek i in. w połowie lutego

  2018-01-21

  Meksykańska Chaos Records zapowiedziała na 16 lutego wydanie kompilacyjnego CD ich rodzimej, death metalowej rewelacji ostatnich lat - Denial.  Wydawnictwo ma nosić tytuł "Obsequies Of The Immemorial" i znajdą się na nim utwory z 7" epek "Immense Carnage Vortex" i "11°22​.​4’N 142°35​.​5’E", plus utwór z kompilacji "Vestibule of Hell" wydanej przez Wolfsbane Record, plus jeden niepublikowany do tej pory utwór, plus cover Cenotaph, plus dwa kawałki koncertowe (w sumie ponad 46 min.):

  1. Remains
  2. Dormant Of The Abyss
  3. Darkened Wrath
  4. The Involution Of Kingly Spirits
  5. The Elder Race (Dream Death Cover)
  6. Deprecatio De Profundis Tenebrae
  7. At The Graves Of The Immemorial
  8. Tenebrous Apparitions (Cenotaph Cover)
  9. The Involution Of Kingly Spirits (Live)
  10.The Pestilent Pits Of Disgrace (Live)

  Preordery "Obsequies Of The Immemorial" w sklepie Chaos Records.

  Za okładkę odpowiada Misanthropic Art.


  www.facebook.com/Darkened.Denial/
  denialmx.bandcamp.com
  www.facebook.com/chaosrecords
  chaos-records.bandcamp.com
  www.chaos-records.com

  added by: Olo
  source: fb.com/chaosrecords

  DenialChaos RecordsBlood Harvest


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.