news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Revel In Flesh (ger) - kompilacja utworów z 7" epek na jednym CD w marcu

  2018-01-20

  War Anthem Records anonsuje nowe wydawnictwo z logiem niemieckich death metalowców - Revel In Flesh. Będzie ono nosiło tytuł "Relics of the DeathKult" i będą to zebrane na jednym CD kawałki z wszystkich 7" epek wydanych w latach 2012-2017. W sumie zawierać będzie 11 utworów, w tym covery Master, Death i Headhunter D.C. Za okładkę odpowiada Juanjo Castellano Rosado. Data wydania - 16 marca 2018r.

  Tracklista:
  1.Bonecrusher
  2. Corpus Vermis
  3. A Chant of Misery
  4. Deathkult
  5. Phlebotomy: Blood Dripping Healing
  6. Nightrealm Ghouls: The Dead Will Walk The Earth
  7. The Ending In Fire
  8. Casket Ride
  9. Pay To Die (cover Master)
  10. Mutilation (cover Death)
  11. Deny The Light (cover Headhunter D.C.)

  Preordery w sklepie Cudgel.

   

  www.facebook.com/pages/Revel-in-Flesh/304228902958414
  www.revelinflesh.com
  www.facebook.com/WarAnthemRecords
  www.war-anthem.de

  added by: Olo
  source: War Anthem Records

  Revel In FleshWar Anthem Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.