news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Revel In Flesh (ger) - kompilacja utworów z 7" epek na jednym CD w marcu

  2018-01-20

  War Anthem Records anonsuje nowe wydawnictwo z logiem niemieckich death metalowców - Revel In Flesh. Będzie ono nosiło tytuł "Relics of the DeathKult" i będą to zebrane na jednym CD kawałki z wszystkich 7" epek wydanych w latach 2012-2017. W sumie zawierać będzie 11 utworów, w tym covery Master, Death i Headhunter D.C. Za okładkę odpowiada Juanjo Castellano Rosado. Data wydania - 16 marca 2018r.

  Tracklista:
  1.Bonecrusher
  2. Corpus Vermis
  3. A Chant of Misery
  4. Deathkult
  5. Phlebotomy: Blood Dripping Healing
  6. Nightrealm Ghouls: The Dead Will Walk The Earth
  7. The Ending In Fire
  8. Casket Ride
  9. Pay To Die (cover Master)
  10. Mutilation (cover Death)
  11. Deny The Light (cover Headhunter D.C.)

  Preordery w sklepie Cudgel.

   

  www.facebook.com/pages/Revel-in-Flesh/304228902958414
  www.revelinflesh.com
  www.facebook.com/WarAnthemRecords
  www.war-anthem.de

  added by: Olo
  source: War Anthem Records

  Revel In FleshWar Anthem Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.