news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • Nowy album Immortal nagrany

  2018-01-09

  Zespół informuje o zakończeniu nagrań i masteringu swojego dziewiątego albumu. Sesja nagraniowa miała miejsce w Abyss Studio pod okiem Petera Tägtgrena.

  Demonaz i Horgh komentują: "Włożyliśmy w tę płytę mnóstwo energii i jesteśmy zadowoleni z efektu finalnego. Peter Tägtgren wykonał wybitną robotę w zakresie produkcji i miksowania. Z niecierpliwością czekamy na wydanie albumu."

  Niezatytułowana jeszcze płyta ukaże się dzięki Nuclear Blast Records w 2018 i zawierać będzie poniższe utwory:

  "Northern Chaos Gods", "Into Battle Ride", "Gates To Blashyrkh", "Grim And Dark", "Called To Ice", "Where Mountains Rise", "Blacker Of Worlds" and "Mighty Ravendark"

   


  Aktualny skład:

  Demonaz (vocals, guitars)

  Horgh (drums)

  Peter Tägtgren (session bass)


  www.facebook.com/immortalofficial/

  www.immortalofficial.com/


  added by: A
  source: Immortal

  ImmortalBlashyrkh


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.