news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Nowa płyta Hades Archer (chi) dostępna

  2017-10-16

  13 października nakładem Hells Headbangers ukazał się drugi pełnowymiarowy album chilijskich barbarzyńców z Hades Archer. Na album zatytułowany "Temple of the Impure" składa się dziesięć utworów, które bez problemu przypaść powinny do gustu fanom undergroundowego black/death metalu. Dźwiękowa próbka poniżej.

   

  Tracklista:

  1 Intro (Ikkibu Ardu)
  2 Chaos Teratosis Chimeras     
  3 The Gods Sold This World For Dest     
  4 Circus Of Abominations
  5 Sex Sex Sex Perversions
  6 Great Moon Tide
  7 Hecate Undressed
  8 Unus Cantus Bestiae
  9 Temple Of The Impure
  10 Apollyon's Brightness
  11 The World Inheritance
  12 Outro (Homodeus Abortunction)  hadesarcher.bandcamp.com

  added by: Paweł Palica
  source: Hells Headbangers

  hades archerhells headbangers


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.