news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Nowa płyta Hades Archer (chi) dostępna

  2017-10-16

  13 października nakładem Hells Headbangers ukazał się drugi pełnowymiarowy album chilijskich barbarzyńców z Hades Archer. Na album zatytułowany "Temple of the Impure" składa się dziesięć utworów, które bez problemu przypaść powinny do gustu fanom undergroundowego black/death metalu. Dźwiękowa próbka poniżej.

   

  Tracklista:

  1 Intro (Ikkibu Ardu)
  2 Chaos Teratosis Chimeras     
  3 The Gods Sold This World For Dest     
  4 Circus Of Abominations
  5 Sex Sex Sex Perversions
  6 Great Moon Tide
  7 Hecate Undressed
  8 Unus Cantus Bestiae
  9 Temple Of The Impure
  10 Apollyon's Brightness
  11 The World Inheritance
  12 Outro (Homodeus Abortunction)  hadesarcher.bandcamp.com

  added by: Paweł Palica
  source: Hells Headbangers

  hades archerhells headbangers


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.