news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Dodecahedron (hol) - zmiana na pozycji wokalisty

  2017-10-11

  Jak poinformowali jakiś czas temu holenderscy awangardowi black metalowcy Dodecahedron - nastąpiła w ich szeregach zmiana na pozycji wokalisty. Dotychczasowego frontmana,  M. Eikenaara zastąpił wokalista doom/sludge metalowego Ggu:ll - W. Van Der Voort. M. Eikenaar wciąz jednak będzie pisał dla zespołu teksty i tworzył dla niego prace graficzne. Jak możemy przeczytać w oficjalnej notce od zespołu "jego obrazy i słowa stały się nierozerwalną częścią ekspresji zespołu i pozostaną na swoim miejscu".

  Dodecahedron zagrali już z nowym frontmanem w ten weekend na Soulcrusher II Fest w holenderskim Nijmegen.

   

  www.facebook.com/ddchdrn/
  www.ddchdrn.com
  www.season-of-mist.com
  www.facebook.com/seasonofmistofficial

  added by: Olo
  source: fb.com/ddchdrn

  DodecahedronSeason Of MistGgu:ll


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.