news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Dodecahedron (hol) - zmiana na pozycji wokalisty

  2017-10-11

  Jak poinformowali jakiś czas temu holenderscy awangardowi black metalowcy Dodecahedron - nastąpiła w ich szeregach zmiana na pozycji wokalisty. Dotychczasowego frontmana,  M. Eikenaara zastąpił wokalista doom/sludge metalowego Ggu:ll - W. Van Der Voort. M. Eikenaar wciąz jednak będzie pisał dla zespołu teksty i tworzył dla niego prace graficzne. Jak możemy przeczytać w oficjalnej notce od zespołu "jego obrazy i słowa stały się nierozerwalną częścią ekspresji zespołu i pozostaną na swoim miejscu".

  Dodecahedron zagrali już z nowym frontmanem w ten weekend na Soulcrusher II Fest w holenderskim Nijmegen.

   

  www.facebook.com/ddchdrn/
  www.ddchdrn.com
  www.season-of-mist.com
  www.facebook.com/seasonofmistofficial

  added by: Olo
  source: fb.com/ddchdrn

  DodecahedronSeason Of MistGgu:ll


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.