news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Skeletal Remains (usa) podpisują z Century Media i Dark Descent

  2017-09-20

  Skeletal Remains donoszą o podpisaniu papierów z Dark Descent (na Amerykę Płn.) i Century Media (reszta świata) na wydanie ich nowego, trzeciego studyjnego krążka. Zespół nagrywać go będzie pod koniec października w kalifornijskim studio Trench (gdzie nagrywali m.in. Abysmal Dawn, Exhumed, czy Hirax), a zmiksowany zostanie przez Dana Swanö w jego Unisound. Wypuszczenie tego niezatytułowanego jeszcze albumu planowane jest wstepnie na wiosnę 2018 r.

  Skeletal Remains (powstali w 2011 jako Anthropophagy) mają już na koncie dwa albumy - "Beyond The Flesh" (2012) i "Condemned To Misery" (2015) - oba wydane w barwach niemieckiej FDA Rekotz. Zespół odbywał trasy po Europie, Stanach, a nawet w Japonii. Zaliczyli przy tym wystepy na takich festiwalach jak Maryland Death Fest, Party.San, Brutal Assault, Obscene Extreme czy też Hellfest.

  Aktualny skład (na poniższym zdjęciu od lewej do prawej):
  Adrian Marquez - bas
  Adrian Obregon - gitara
  Johnny Valles - bębny
  Chris Monroy - wokale i gitara

   

  www.facebook.com/SkeletalRemainsDeathMetal/

  www.centurymedia.com
  www.youtube.com/centurymedia
  twitter.com/centurymediaeu
  www.facebook.com/centurymedia
  www.cmdistro.com

  www.facebook.com/DarkDescentRecords
  www.darkdescentrecords.com

  added by: Olo
  source: Skeletal Remains

  Skeletal RemainsDark Descent RecordsCentury Media


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.