news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Discreation (ger) - klip z tekstami do kawałka z nadchodzącego albumu

  2017-09-15

  29 września nakładem FDA Records / Soulfood Music ukazuje się piąty pełnoczasowy album niemieckich death metalowców z Discreation zatytułowany "End of Days". Od czasu wydanego w 2015 "Procreation Of The Wretched" w zespole zmienił się wokalista - Kai odpuścił śpiewanie, a w szeregi zespołu wrócił Marco. Zagrali kilka fajnych koncertów (wystąpili m.in. na Rock Hard Festival), skomponowali nowy stuff i ostatecznie nagrali osiem nowych kawałków na wspomniany, nowy album.

  Jak możemy przeczytać w notce prasowej "Album ten zawiera czystą pasję, klasycznie brzmiący, ale nie pozbawiony nowoczesnych wpływów Death Metal. Nie ma sensu podawać jakichkolwiek nazw bo tak naprawdę ciężko jest ten materiał porównywać z czymkolwiek. "End of Days" to wspaniały album i absolutny mus dla każdego maniaka death metalu!"

  Poniżej możemy posłuchać udostępnionego dzisiaj kolejnego utworu - "The Pentagram":


  Wcześniej mogliśmy posłuchać tytułowego utworu.

  Za okładkę "End of Days" odpowiada włoski artysta Roberto Toderico (pracował dla m.in. Sinister, Legion Of The Damned, Massive Assault).

  Pełna lista utworów:
  01. End Of Days
  02. The Blood Mill
  03. Dark Possession
  04. Let's Watch The World Burn
  05. El Magico
  06. Invisible Front
  07. The Pentagram
  08. Where All Hope Has Been Silenced

  Płyta ma się ukazać na CD, w limitowanym digipacku oraz w formacie cyfrowym. Zamówienia można składać na www.FDA-RECORDS.com


  www.facebook.com/Discreation
  www.discreation.de

  added by: Olo
  source: FDA Records

  DiscreationFDA RecordsF.D.A. RecordsSoulfood Music


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.