news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • Discreation (ger) - klip z tekstami do kawałka z nadchodzącego albumu

  2017-09-15

  29 września nakładem FDA Records / Soulfood Music ukazuje się piąty pełnoczasowy album niemieckich death metalowców z Discreation zatytułowany "End of Days". Od czasu wydanego w 2015 "Procreation Of The Wretched" w zespole zmienił się wokalista - Kai odpuścił śpiewanie, a w szeregi zespołu wrócił Marco. Zagrali kilka fajnych koncertów (wystąpili m.in. na Rock Hard Festival), skomponowali nowy stuff i ostatecznie nagrali osiem nowych kawałków na wspomniany, nowy album.

  Jak możemy przeczytać w notce prasowej "Album ten zawiera czystą pasję, klasycznie brzmiący, ale nie pozbawiony nowoczesnych wpływów Death Metal. Nie ma sensu podawać jakichkolwiek nazw bo tak naprawdę ciężko jest ten materiał porównywać z czymkolwiek. "End of Days" to wspaniały album i absolutny mus dla każdego maniaka death metalu!"

  Poniżej możemy posłuchać udostępnionego dzisiaj kolejnego utworu - "The Pentagram":


  Wcześniej mogliśmy posłuchać tytułowego utworu.

  Za okładkę "End of Days" odpowiada włoski artysta Roberto Toderico (pracował dla m.in. Sinister, Legion Of The Damned, Massive Assault).

  Pełna lista utworów:
  01. End Of Days
  02. The Blood Mill
  03. Dark Possession
  04. Let's Watch The World Burn
  05. El Magico
  06. Invisible Front
  07. The Pentagram
  08. Where All Hope Has Been Silenced

  Płyta ma się ukazać na CD, w limitowanym digipacku oraz w formacie cyfrowym. Zamówienia można składać na www.FDA-RECORDS.com


  www.facebook.com/Discreation
  www.discreation.de

  added by: Olo
  source: FDA Records

  DiscreationFDA RecordsF.D.A. RecordsSoulfood Music


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.