news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Debiut Tetragrammacide (ind) z logiem Iron Bonehead

  2017-08-12

  Na 3 listopada Iron Bonehead Productions wyznaczyła premierę wyczekiwanego debiutu indyjskich niszczycieli z Tetragrammacide. Płyta będzie nosiła tytuł "Primal Incinerators of Moral Matrix" i ma się ukazać na CD, winylu i kasecie.

  Zespół ma na koncie demo, udział w potrójnym splicie, ale więcej szumu zrobiło się wokół nich dopiero po nagranym jeszcze w duecie minialbumem "Typhonian Wormholes: Indecipherable Anti-Structural Formulæ", który ukazał się w 2015r. nakładem Iron Bonehead na 12" LP. Barbarzyński, soniczny holocaust na pograniczu noise i prymitywnego black/death metalu z tego wydawnictwa został na pełnym albumie rozwinięty do nieco bardziej 'słuchalnej' i bardziej wyrazistej postaci o czym przekonać się możemy słuchając utworu "Cyberserking Strategic Kalpa - Terminator":

   


  www.facebook.com/tetragrammacide/
  tetragrammacide.bandcamp.com
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  www.ironbonehead.de

  added by: Olo
  source: Iron Bonehead Productions

  TetragrammacideIron Bonehead Productions


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.