news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • Debiut Tetragrammacide (ind) z logiem Iron Bonehead

  2017-08-12

  Na 3 listopada Iron Bonehead Productions wyznaczyła premierę wyczekiwanego debiutu indyjskich niszczycieli z Tetragrammacide. Płyta będzie nosiła tytuł "Primal Incinerators of Moral Matrix" i ma się ukazać na CD, winylu i kasecie.

  Zespół ma na koncie demo, udział w potrójnym splicie, ale więcej szumu zrobiło się wokół nich dopiero po nagranym jeszcze w duecie minialbumem "Typhonian Wormholes: Indecipherable Anti-Structural Formulæ", który ukazał się w 2015r. nakładem Iron Bonehead na 12" LP. Barbarzyński, soniczny holocaust na pograniczu noise i prymitywnego black/death metalu z tego wydawnictwa został na pełnym albumie rozwinięty do nieco bardziej 'słuchalnej' i bardziej wyrazistej postaci o czym przekonać się możemy słuchając utworu "Cyberserking Strategic Kalpa - Terminator":

   


  www.facebook.com/tetragrammacide/
  tetragrammacide.bandcamp.com
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  www.ironbonehead.de

  added by: Olo
  source: Iron Bonehead Productions

  TetragrammacideIron Bonehead Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.