news

the newest reviews

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

news

 • Debiut Tetragrammacide (ind) z logiem Iron Bonehead

  2017-08-12

  Na 3 listopada Iron Bonehead Productions wyznaczyła premierę wyczekiwanego debiutu indyjskich niszczycieli z Tetragrammacide. Płyta będzie nosiła tytuł "Primal Incinerators of Moral Matrix" i ma się ukazać na CD, winylu i kasecie.

  Zespół ma na koncie demo, udział w potrójnym splicie, ale więcej szumu zrobiło się wokół nich dopiero po nagranym jeszcze w duecie minialbumem "Typhonian Wormholes: Indecipherable Anti-Structural Formulæ", który ukazał się w 2015r. nakładem Iron Bonehead na 12" LP. Barbarzyński, soniczny holocaust na pograniczu noise i prymitywnego black/death metalu z tego wydawnictwa został na pełnym albumie rozwinięty do nieco bardziej 'słuchalnej' i bardziej wyrazistej postaci o czym przekonać się możemy słuchając utworu "Cyberserking Strategic Kalpa - Terminator":

   


  www.facebook.com/tetragrammacide/
  tetragrammacide.bandcamp.com
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  www.ironbonehead.de

  added by: Olo
  source: Iron Bonehead Productions

  TetragrammacideIron Bonehead Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.