news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Debiut Tetragrammacide (ind) z logiem Iron Bonehead

  2017-08-12

  Na 3 listopada Iron Bonehead Productions wyznaczyła premierę wyczekiwanego debiutu indyjskich niszczycieli z Tetragrammacide. Płyta będzie nosiła tytuł "Primal Incinerators of Moral Matrix" i ma się ukazać na CD, winylu i kasecie.

  Zespół ma na koncie demo, udział w potrójnym splicie, ale więcej szumu zrobiło się wokół nich dopiero po nagranym jeszcze w duecie minialbumem "Typhonian Wormholes: Indecipherable Anti-Structural Formulæ", który ukazał się w 2015r. nakładem Iron Bonehead na 12" LP. Barbarzyński, soniczny holocaust na pograniczu noise i prymitywnego black/death metalu z tego wydawnictwa został na pełnym albumie rozwinięty do nieco bardziej 'słuchalnej' i bardziej wyrazistej postaci o czym przekonać się możemy słuchając utworu "Cyberserking Strategic Kalpa - Terminator":

   


  www.facebook.com/tetragrammacide/
  tetragrammacide.bandcamp.com
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  www.ironbonehead.de

  added by: Olo
  source: Iron Bonehead Productions

  TetragrammacideIron Bonehead Productions


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.