TODAY IS A RELEASE DAY OF

MEMORIAM

THE SILENT VIGIL

news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Mayhem w październiku dwa razy w Polsce

  2017-07-08

  Mayhem kontynuują rozpoczętą w zeszłym roku ideę odgrywania na żywo całego, kultowego debiutu "De Mysteriis Dom Sathanas" i na jesieni będziemy mieli okazję zobaczyć ich z tej okazji w Polsce na dwóch koncertach - w Katowicach i w Warszawie. Na tym ostatnim towarzyszyć im będą weterani death/doom - holenderski Asphyx.

   

  20 października (piątek) 2017
  Katowice @ MegaClub, ul. Żelazna 15
  Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
  wydarzenie na FB

  21 października (sobota) 2017 (+Asphyx)
  Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
  Bilety: 95 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
  wydarzenie na FB

  Bilety na koncerty dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

  Zaprasza Knock Out Productions
  www.knockoutprod.net/
  www.facebook.com/productions.knock.out
  www.instagram.com/knockoutprod

  added by: Olo
  source: Knock Out Productions

  MayhemThe True MayhemAsphyxKnock Out Productions


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.