news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Krisiun zagra 23 lipca w klubie Rudeboy

  2017-07-08

  Brazylijscy weterani piekielnych dźwięków grają obecnie po Europie intensywny zestaw koncertowy (m.in. dwa dni temu zaliczyli występ na Obscene Extreme) i 23 lipca (niedziela) zagrają także jedną sztukę w naszym kraju - w Bielsko Białej w klubie Rudeboy. Supportować ich będą krajowe załogi - Banisher, No Salvation oraz Indignity.

  Start o 19.00. Bilety 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu dostępne na stronie klubu.

  Więcej szczegółów na wydarzeniu na FB.

   

  www.krisiun.com.br
  www.facebook.com/krisiun.official
  www.rudeboyclub.pl

  added by: Olo
  source: Rudeboy Club

  KrisiunRudeboy Club


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.