TODAY IS A RELEASE DAY OF

MEMORIAM

THE SILENT VIGIL

news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Krisiun zagra 23 lipca w klubie Rudeboy

  2017-07-08

  Brazylijscy weterani piekielnych dźwięków grają obecnie po Europie intensywny zestaw koncertowy (m.in. dwa dni temu zaliczyli występ na Obscene Extreme) i 23 lipca (niedziela) zagrają także jedną sztukę w naszym kraju - w Bielsko Białej w klubie Rudeboy. Supportować ich będą krajowe załogi - Banisher, No Salvation oraz Indignity.

  Start o 19.00. Bilety 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu dostępne na stronie klubu.

  Więcej szczegółów na wydarzeniu na FB.

   

  www.krisiun.com.br
  www.facebook.com/krisiun.official
  www.rudeboyclub.pl

  added by: Olo
  source: Rudeboy Club

  KrisiunRudeboy Club


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.