news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Dying Fetus - klip do kawałka otwierającego nadchodzący album "Wrong One To Fuck With"

  2017-04-21

  Dying Fetus wciąż jeszcze są na trasie z Hatebreed (u nas grali 14 kwietnia w Progresji), ale nie przestają informować nas o swoim nadchodzącym albumie "Wrong One To Fuck With", którego wydanie Relapse zapowiedziała na 23 czerwca.

  Wczoraj dostaliśmy klip do utworu "Fixated On Devastation" otwierającego płytę:


  Klip reżyserował  Mitch Massie, a występ na nim uwieczniony miał miejsce w Voltage Lounge w Filadelfii.

  Preordery kopii fizycznych znajdziecie tutaj, a cyfrowe na bandcampie zespołu.

  Tracklista "Wrong One To Fuck With":
  1. Fixated on Devastation
  2. Panic Amongst the Herd
  3. Die With Integrity
  4. Reveling in the Abyss
  5. Seething With Disdain
  6. Ideological Subjugation
  7. Weaken the Structure
  8. Fallacy
  9. Unmitigated Detestation
  10. Wrong One To Fuck With

   

  www.facebook.com/DyingFetus
  www.twitter.com/DyingFetusBand
  www.relapse.com

  added by: Olo
  source: Relapse Records

  Dying FetusRelapse Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.