news

the newest reviews

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

Ataraxy

Where All Hope Fades ___2018
Trochę nieszczęśliwe jest według mnie opisywanie Ataraxy jako zespołu death/doom metalowego - znacznie bliższe prawdy byłoby określenie ich twórczości jako współczesny dark metal z death metalowymi korzeniami. O ile oczywiście przywiązujecie jakąkolwiek wagę do nomenklatury stylistycznej, bo sam zespół raczej nie wydaje się zawracać tym sobie głowy. Produkcje Hiszpanów są w ...

news

 • Dying Fetus - klip do kawałka otwierającego nadchodzący album "Wrong One To Fuck With"

  2017-04-21

  Dying Fetus wciąż jeszcze są na trasie z Hatebreed (u nas grali 14 kwietnia w Progresji), ale nie przestają informować nas o swoim nadchodzącym albumie "Wrong One To Fuck With", którego wydanie Relapse zapowiedziała na 23 czerwca.

  Wczoraj dostaliśmy klip do utworu "Fixated On Devastation" otwierającego płytę:


  Klip reżyserował  Mitch Massie, a występ na nim uwieczniony miał miejsce w Voltage Lounge w Filadelfii.

  Preordery kopii fizycznych znajdziecie tutaj, a cyfrowe na bandcampie zespołu.

  Tracklista "Wrong One To Fuck With":
  1. Fixated on Devastation
  2. Panic Amongst the Herd
  3. Die With Integrity
  4. Reveling in the Abyss
  5. Seething With Disdain
  6. Ideological Subjugation
  7. Weaken the Structure
  8. Fallacy
  9. Unmitigated Detestation
  10. Wrong One To Fuck With

   

  www.facebook.com/DyingFetus
  www.twitter.com/DyingFetusBand
  www.relapse.com

  added by: Olo
  source: Relapse Records

  Dying FetusRelapse Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.