TODAY IS A RELEASE DAY OF

MEMORIAM

THE SILENT VIGIL

news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Acherontas ujawniają szczegóły nowego albumu

  2017-03-17

  "Amarta" अमर्त (Formulas of Reptilian Unification II) - taki tytuł nosić będzie nowy, szósty już pełnoczasowy album greckich okultystów z Acherontas, który ukazać się ma w przyszłym miesiącu nakładem W.T.C. Productions (dokładna data zostanie niedługo podana) na CD, kasecie i winylu. Zespół udostępnił listę utworów oraz okładkę:

  1. Tablets of Mercury
  2. Schism of Worlds
  3. I-AM Ness-The tradition of EYE
  4. Sopdet Denudata
  5. Yesod Inversum
  6. Rosa andromeda
  7. Savikalpa Samadhi
  8. Amarta

  Obraz na okładkę jak i cały layout stworzył Karl NE/Nachzehrer (ex-Nastrond/Shibalba) 


  www.facebook.com/AcherontasC
  www.facebook.com/W.T.C.Productions
  www.w-t-c.org

  added by: Olo
  source: fb.com/AcherontasCoven

  AcherontasW.T.C. ProductionsWorld Terror Committee


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.