news

the newest reviews

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

Ataraxy

Where All Hope Fades ___2018
Trochę nieszczęśliwe jest według mnie opisywanie Ataraxy jako zespołu death/doom metalowego - znacznie bliższe prawdy byłoby określenie ich twórczości jako współczesny dark metal z death metalowymi korzeniami. O ile oczywiście przywiązujecie jakąkolwiek wagę do nomenklatury stylistycznej, bo sam zespół raczej nie wydaje się zawracać tym sobie głowy. Produkcje Hiszpanów są w ...

news

 • Acherontas ujawniają szczegóły nowego albumu

  2017-03-17

  "Amarta" अमर्त (Formulas of Reptilian Unification II) - taki tytuł nosić będzie nowy, szósty już pełnoczasowy album greckich okultystów z Acherontas, który ukazać się ma w przyszłym miesiącu nakładem W.T.C. Productions (dokładna data zostanie niedługo podana) na CD, kasecie i winylu. Zespół udostępnił listę utworów oraz okładkę:

  1. Tablets of Mercury
  2. Schism of Worlds
  3. I-AM Ness-The tradition of EYE
  4. Sopdet Denudata
  5. Yesod Inversum
  6. Rosa andromeda
  7. Savikalpa Samadhi
  8. Amarta

  Obraz na okładkę jak i cały layout stworzył Karl NE/Nachzehrer (ex-Nastrond/Shibalba) 


  www.facebook.com/AcherontasC
  www.facebook.com/W.T.C.Productions
  www.w-t-c.org

  added by: Olo
  source: fb.com/AcherontasCoven

  AcherontasW.T.C. ProductionsWorld Terror Committee


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.