news

the newest reviews

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

Mussorgski

Creatio Cosmicam Bestiae ___2016
Ktoś powie, że tak się już nie gra. Przecież klawisze, gitary, black metalowy kontekst, to wszystko już było lata temu i dziś jest już niemodne. Pewnie i było, lecz w konfrontacji z "Creatio Cosmicam Bestiae" przestaje to mieć jakiekolwiek znaczenie. Mussorgski za pomocą swojej najnowszej płyty ilustruje kosmiczną przestrzeń i tylko to się liczy. Efekt jest taki że mam c...

news

 • Acherontas ujawniają szczegóły nowego albumu

  2017-03-17

  "Amarta" अमर्त (Formulas of Reptilian Unification II) - taki tytuł nosić będzie nowy, szósty już pełnoczasowy album greckich okultystów z Acherontas, który ukazać się ma w przyszłym miesiącu nakładem W.T.C. Productions (dokładna data zostanie niedługo podana) na CD, kasecie i winylu. Zespół udostępnił listę utworów oraz okładkę:

  1. Tablets of Mercury
  2. Schism of Worlds
  3. I-AM Ness-The tradition of EYE
  4. Sopdet Denudata
  5. Yesod Inversum
  6. Rosa andromeda
  7. Savikalpa Samadhi
  8. Amarta

  Obraz na okładkę jak i cały layout stworzył Karl NE/Nachzehrer (ex-Nastrond/Shibalba) 


  www.facebook.com/AcherontasC
  www.facebook.com/W.T.C.Productions
  www.w-t-c.org

  added by: Olo
  source: fb.com/AcherontasCoven

  AcherontasW.T.C. ProductionsWorld Terror Committee


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.