news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • Gjendød (nor) ujawniają szczegóły nowego albumu; dwa utwory do odsłuchu

  2017-02-09

  Norweski black metalowy duet Gjendød opublikował dwa nowe utwory z nadchodzącego długogrającego krążka Nedstigning. Następca świetnie przyjętej ubiegłorocznej demówki ukaże się 24 lutego nakładem Hellthrasher Productions.

  Na Nedstigning trafiło 7 premierowych numerów zarejestrowanych między kwietniem a sierpniem minionego roku w Nord Stern Studio w Trondheim. Płytę wypełni blisko 35 minut lodowatego, norweskiego black metalu, nawiązującego do czasów największej świetności gatunku. Album wydany zostanie  w formie standardowego jewel case'a oraz w wersji cyfrowej (Hellthrasher). Za winyla i kasetę odpowiedzialny będzie niemiecki label Darker Than Black Records.

  Tracklista:
  1. Til Høsten
  2. Nedstigning
  3. Håpet Falmer
  4. Amputasjon Av Vranglæren
  5. Kvalt Av Fornuft
  6. Utrydd Den
  7. Ny Innsikt

  Utwory "Nedstigning" i "Håpet Falmer" dostępne są do odsłuchu na bandcampie:
  hellthrasherproductions.bandcamp.com/album/nedstigning

   

  www.facebook.com/Gjend%C3%B8d-1099509976778327/
  www.hellthrasher.com
  hellthrasherproductions.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Hellthrasher Productions

  GjendødHellthrasher Productions


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.