news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • King Dude, Them Pulp Criminals i Drab Majesty na trzech koncertach w Polsce

  2016-12-15

  King Dude i Drab Majesty ruszają na wiosnę w trasę po naszym kontynencie. Po pamiętnym sierpniowym koncercie w Krakowie, w ramach nowej trasy, znów zawitają do Polski - tym razem zagrają we Wrocławiu, w Warszawie i w Gdańsku. TJ Cowgill wraz z zespołem promować będą swój najnowszy album "Sex", który miał swoją premierę 28 października w Ván Records. Tym razem Król zabiera nas w napędzaną ludzkimi namiętnościami, whisky i amfetaminą przejażdżkę po pustyniach i najmroczniejszych zakamarkach swojego umysłu, mając za przewodnika światło Lucyfera. Neo folk flirtuje z dark americaną i kopuluje z hedonistycznym rock'n'rollem.

  King Dude, Them Pulp Criminals, Drab Majesty
  21.04 - Firlej, Wrocław /Bilety: 50 (do 15.01 lub wyczerpania)/60/70 zł (w dniu koncertu)
  22.04 - Proxima, Warszawa
  23.04 - B90, Gdańsk

   

  www.facebook.com/kingdudemusic
  www.kingdude.bandcamp.com
  www.facebook.com/lefthandsoundsorg

  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds

  King DudeThem Pulp CriminalsDrab MajestyLeft Hand Sounds


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.