TODAY IS A RELEASE DAY OF

MORBID FLESH

RITES OF THE MANGLED

news

the newest reviews

Helheim

landawarijaR ___2017
Dziewiąty duży album płodnych Norwegów, do których, jak mało do kogo, pasuje slogan, że na żadnym albumie dupy nie dali. Osobiście najbardziej cenię ich za fakt, że w dziedzinie zakorzenionej w viking metalu, nigdy nie zamienili się w rubaszną parodię wojów północy jak to często ma niestety miejsce w pogańskiej niszy. Ale do rzeczy. Pomimo podobieństwa tytułów, nowy album nie...

Sentient Horror

Ungodly Forms ___2016
Powstanie tego zespołu to taka prawie filmowa historia - niejaki Matt Moliti, nauczyciel gry na gitarze w Szkole Rocka i mający już swoje lata fan death metalu zbiera do kupy swoich uczniów i montuje z nimi kapelę, w której oddają hołd starej szwedzkiej scenie. Wisienką na torcie jest fakt, że mastering tego materiału zrobił im sam guru skandynawskiej sceny - Dan Swanö, który określ...

news

 • Debiut Thunderwar 20 grudnia, nowy utwór online

  2016-12-14

  20 Grudnia światło dzienne ujrzy debiutancki album polskich death metalowców z Thunderwar. Zespół zadebiutował w 2013 roku bardzo dobrze przyjęta czteroutworową epką "The Birth of Thunder". Po trzech latach aktywności scenicznej powraca z pierwszym pełnym materiałem "Black Storm"

  Zespół pracował nad płytą w białostockim Hertz Studio pod okiem braci Wiesławskich, gdzie odbył się także mix i mastering płyty. Okładkę wykonał Eliran Kantor (Testament, Soulfy, Iced Earth). Płyta zostanie wydana jako klasyczny jewelcase Cd, digi pack z bonusowym CD zawierającym epkę „The Birth of Thunder”, na kasecie oraz na 12'' czarnym winylu.

   

   

     www.store.witchinghour.pl/

  www.thunderwar.pl/

  added by: Andrzej
  source: Thunderwar

  Thunderwar


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.