TODAY IS A RELEASE DAY OF

MORBID FLESH

RITES OF THE MANGLED

news

the newest reviews

Helheim

landawarijaR ___2017
Dziewiąty duży album płodnych Norwegów, do których, jak mało do kogo, pasuje slogan, że na żadnym albumie dupy nie dali. Osobiście najbardziej cenię ich za fakt, że w dziedzinie zakorzenionej w viking metalu, nigdy nie zamienili się w rubaszną parodię wojów północy jak to często ma niestety miejsce w pogańskiej niszy. Ale do rzeczy. Pomimo podobieństwa tytułów, nowy album nie...

Sentient Horror

Ungodly Forms ___2016
Powstanie tego zespołu to taka prawie filmowa historia - niejaki Matt Moliti, nauczyciel gry na gitarze w Szkole Rocka i mający już swoje lata fan death metalu zbiera do kupy swoich uczniów i montuje z nimi kapelę, w której oddają hołd starej szwedzkiej scenie. Wisienką na torcie jest fakt, że mastering tego materiału zrobił im sam guru skandynawskiej sceny - Dan Swanö, który określ...

news

 • Benighted (fra) publikują kolejny utwór z nadchodzącej płyty

  2016-12-13

  17 lutego ukazuje się za sprawą Season of Mist nowy, ósmy już krążek francuskich brutali z Benighted zatytułowany "Necrobreed". Mieliśmy już okazję posłuchać kawałka "Versipellis" z tego krążka, a teraz czas na "Forgive Me Father", w którym gościnnie udzielił się na wokalach Trevor Strnad z The Black Dahlia Murder:

   

  Francuzi od lat nie kombinują z miejscem nagrań i kolejny już album zarejestrowali w niemieckim studio Kohlekeller. Cały czas są wierni obranej tematyce i doborowi konceptu na teksty, który znów bazuje na potwornym potencjale ludzkiego umysłu.Tym razem wokalista Julien Truchan wziął w swoich lirykach na warsztat pewnego schizofrenika, który przywiązywał sobie do podbrzusza martwe zwierzęta, a potem je 'rodził' i rozkładał w swoim mieszkaniu. Miało to być ponoć następstwem jakiejś dziecięcej traumy spowodowanej martwym kociakiem.

   

  Tracklista "Necrobreed":

  1. Hush Little Baby
  2. Reptilian
  3. Psychosilencer
  4. Forgive Me Father
  5. Leatherface
  6. Der Doppelgaenger
  7. Necrobreed
  8. Monsters Make Monsters
  9. Cum With Disgust
  10. Versipellis
  11. Reeks Of Darkened Zoopsia
  12. Mass Grave

  www.facebook.com/brutalbenighted
  brutalbenighted.com
  benighted.bandcamp.com
  www.season-of-mist.com
  www.facebook.com/seasonofmistofficial

  added by: Olo
  source: Season Of Mist

  BenightedSeason Of Mist


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.