news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • XX lecie Black Altar - split z Beastcraft

  2016-09-28

  Odium Records zapowiada na koniec roku split norweskiego Beastcraft z Black Altar, który obchodzi w tym roku XX-lecie działalności. Płyta ukaże się jako digi cd i około 2 miesiące później gatefold Lp i limitowany do 50 sztuk drewniany box z cd, vinylem, 2 t-shirtami, naszywką, znaczkiem, plakatami i wieloma rarytasami z całego okresu istnienia Black Altar. W materiale Black Altar gościnnie wzięli udział muzycy Vader, Ondskapt, Acherontas i Beastcraft.

  Tracklista:


  BLACK ALTAR:
  1.       INTRO
  2.       TOPHET
  3.       WINDS OV DECAY
  4.       PENTAGRAM SACRIFICE (Beastcraft cover)
  5.       OUTRO


  BEASTCRAFT:
  6.       IN THE HOUR OF THE THORNS (unreleased intro track from 2016)
  7.       DEATHCRAFT AND NECROMANCY (unreleased track recorded in 2007/2016)
  8.       BLACKWINGED MESSIAH (previously only released on 7” vinyl, recorded in 2007)
  9.       BURNT AT HIS ALTAR (unreleased live recording from 2016, taken from the Death is Complete tribute concert)
  10.   RESURRECTION THROUGH DESECRATION AND CHURCHFIRES  (previously only released on 7” vinyl, recorded in 2006)
  11.   RECRUCIFIXION (unreleased mix from 2009, with re-recorded drums in 2016)

  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/odiumrex
  www.facebook.com/blackaltar
  www.facebook.com/BeastcraftOfficial

  added by: Olo
  source: Odium Records

  Black AltarBeastcraftOdium Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.