news

the newest reviews

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

news

 • XX lecie Black Altar - split z Beastcraft

  2016-09-28

  Odium Records zapowiada na koniec roku split norweskiego Beastcraft z Black Altar, który obchodzi w tym roku XX-lecie działalności. Płyta ukaże się jako digi cd i około 2 miesiące później gatefold Lp i limitowany do 50 sztuk drewniany box z cd, vinylem, 2 t-shirtami, naszywką, znaczkiem, plakatami i wieloma rarytasami z całego okresu istnienia Black Altar. W materiale Black Altar gościnnie wzięli udział muzycy Vader, Ondskapt, Acherontas i Beastcraft.

  Tracklista:


  BLACK ALTAR:
  1.       INTRO
  2.       TOPHET
  3.       WINDS OV DECAY
  4.       PENTAGRAM SACRIFICE (Beastcraft cover)
  5.       OUTRO


  BEASTCRAFT:
  6.       IN THE HOUR OF THE THORNS (unreleased intro track from 2016)
  7.       DEATHCRAFT AND NECROMANCY (unreleased track recorded in 2007/2016)
  8.       BLACKWINGED MESSIAH (previously only released on 7” vinyl, recorded in 2007)
  9.       BURNT AT HIS ALTAR (unreleased live recording from 2016, taken from the Death is Complete tribute concert)
  10.   RESURRECTION THROUGH DESECRATION AND CHURCHFIRES  (previously only released on 7” vinyl, recorded in 2006)
  11.   RECRUCIFIXION (unreleased mix from 2009, with re-recorded drums in 2016)

  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/odiumrex
  www.facebook.com/blackaltar
  www.facebook.com/BeastcraftOfficial

  added by: Olo
  source: Odium Records

  Black AltarBeastcraftOdium Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.