TODAY IS A RELEASE DAY OF

VORDR

VORDR

news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Koncert Trauma w Inowrocławiu 16.09 odwołany

  2016-08-31

  Po krótkiej przerwie Trauma wraca z koncertami promującymi wydaną przez Deformeathing prod. reedycję kultowego materiału "Invisible Reality". Po czerwcowym rajdzie przez Pomorze, zespół anonsuje kolejne koncerty w ramach Invisible Reality Tour 2016. Mieli odwiedzić pięć kolejnych miast, zaczynając już w sierpniu. Trauma pojawiła się w Dobrym Mieście na Sun Dies Festival, we wrześniu planowali zaatakować Inowrocław i Olsztyn, a w październiku Sandomierz i Rzeszów, ale Inowrocław właśnie wypadł z rozpiski.

  Na całej trasie z Trauma zagra ponownie Insidius, a dodatkowo, w poszczególnych miastach pojawią się zaproszeni goście. Jak zapowiada zespół: "Na wszystkich koncertach spodziewajcie się ducha "Invisible Reality", wraz z potężnym przeglądem Traumatycznych klasyków, stanowiących przekrój niemal 30-letniej działalności zespołu. Zabieramy ze sobą sporo Traumowego merchu, więc będzie w czym wybierać."

  Najbliższy koncert będzie miał miejsce 17 września w olsztyńskim klubie "Nowy Andergrant" w towarzystwie miejscowych zabijaków z Insidius, weteranów z lubelskiego Fanthrash i również lubelskiego, thrash metalowego komando R.O.D.

   

  www.facebook.com/TraumaOfficialPage

  added by: Olo
  source: Trauma

  Trauma


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.