news

the newest reviews

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

news

 • Third Eye Temple anonsuje mini CD death metalowego Diabolizer (tur)

  2016-05-27

  Na 8 lipca Third Eye Temple  wyznaczyła premierę mini CD "Apokalypse" tureckiej, death metalowej hordy Diabolizer. W szeregach zespołu pogrywają członkowie m.in. Decaying Purity, Engulfed, Deggial czy Godslaying Hellblast. Na płycie, oprócz świeżo nagranych pięciu utworów, znajdą się także dwa utwory z ich mocno limitowanego promo z 2012 roku "Shadows of Impending Decimation" - w sumie materiał trwać będzie 30 min i wydany zostanie w dwóch wersjach - zwykły CD w jewel case i z 8-stronicową książeczką oraz limitowaną do 100 sztuk wersję w jewel case z nadrukiem z sitodruku i z naszywką. Za ilustrację do okładki odpowiada Robert A. von Ritter, a cały design i kolory robiło Mentalporn.

  Tracklista:
  1. Process the Void
  2. Condemned to Burn in Hell
  3. Temple of Demonic Torments
  4. Blood Aesthetics Dictated
  5. Hammer of Diabolization
  6. Beneath the Skullthrone (bonus track)
  7. Descend into Desolation (bonus track)

  Zajawka albumu zostanie ujawniona już za kilka dni.
  Pre-ordery już niedługo zostaną ogłoszone na www.thirdeyetemple.com

   

  www.facebook.com/thirdeyetemple
  www.thirdeyetemple.com
  www.facebook.com/diabolizer
  diabolizer.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Third Eye Temple

  DiabolizerThird Eye Temple


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.