news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • Third Eye Temple anonsuje mini CD death metalowego Diabolizer (tur)

  2016-05-27

  Na 8 lipca Third Eye Temple  wyznaczyła premierę mini CD "Apokalypse" tureckiej, death metalowej hordy Diabolizer. W szeregach zespołu pogrywają członkowie m.in. Decaying Purity, Engulfed, Deggial czy Godslaying Hellblast. Na płycie, oprócz świeżo nagranych pięciu utworów, znajdą się także dwa utwory z ich mocno limitowanego promo z 2012 roku "Shadows of Impending Decimation" - w sumie materiał trwać będzie 30 min i wydany zostanie w dwóch wersjach - zwykły CD w jewel case i z 8-stronicową książeczką oraz limitowaną do 100 sztuk wersję w jewel case z nadrukiem z sitodruku i z naszywką. Za ilustrację do okładki odpowiada Robert A. von Ritter, a cały design i kolory robiło Mentalporn.

  Tracklista:
  1. Process the Void
  2. Condemned to Burn in Hell
  3. Temple of Demonic Torments
  4. Blood Aesthetics Dictated
  5. Hammer of Diabolization
  6. Beneath the Skullthrone (bonus track)
  7. Descend into Desolation (bonus track)

  Zajawka albumu zostanie ujawniona już za kilka dni.
  Pre-ordery już niedługo zostaną ogłoszone na www.thirdeyetemple.com

   

  www.facebook.com/thirdeyetemple
  www.thirdeyetemple.com
  www.facebook.com/diabolizer
  diabolizer.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Third Eye Temple

  DiabolizerThird Eye Temple


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.