news

the newest reviews

Devouror

Slay for Satan ___2019
Nie wiem ile jeszcze muzycznych wizualizacji armagedonu i zagłady ludzkości w wykonaniu Shyaithana jesteście w stanie znieść, po kilkunastu wydawnictwach Impiety, ale jemu samemu najwyraźniej wciąż jest za mało. W zasadzie mamy tu najbardziej istotną część składu wspomnianych, singapurskich diabłów (Shyaithan i Dizazter) plus Antichristo Xul z rewelacyjnego Infernal Execrator na wo...

Mortiferum

Disgorged from Psychotic Depths ___2019
Wyrobioną opinię dzięki świetnej demówce z 2017 przyszedł czas zweryfikować na pierwszym pełnoczasowym materiale. I choć brzmienie zostało teraz nieco odarte z wczesnej surowości to, w ostatecznym rozrachunku dostajemy jak najbardziej godną kontynuację dotychczasowej wizji studziennego death/doom metalu z mocnym piętnem fińskich wzorców. Zwraca uwagę telepiący bebechami i zdecydo...

news

 • Trauma na trzech koncertach już w czerwcu

  2016-05-24

  Już za chwilę (3 czerwca) dostępna ma być za sprawą Deformeathing Prod reedycja kultowego demo Trauma sprzed ćwierć wieku - "Invisible Reality". Jak zapewnia wydawca, całość będzie poszerzona o rarytasowe bonusy oraz ubrana w bogatą szatę graficzną.Sam zespół zaplanował z tej okazji kilka koncertów - na początku po północnej części naszego kraju - Elbląg, Szczecin, Gdańsk.. Po wakacjach Trauma kontynuować będzie weekendowe działania sceniczne.

  Jak zapowiada zespół: "Na gigach spodziewajcie się ducha "Invisible Reality" wraz z potężnym
  przeglądem  traumatycznych klasyków. Zabieramy ze sobą sporo traumowego
  merchu, więc będzie w czym wybierać.
  "

  3 czerwca - Elbląg @ klub Mjazzga (+ Dethwen)
  godz. 20.00; bilety: 25/30 zł

  4 czerwca - Szczecin @ D.K. Słowianin (+ Defus)
  godz. 19.00; bilety: 25/30 zł

  5 czerwca - Gdańsk @ klub Metro (+ Sinsinate)
  godz. 19.00; bilety: 25/30 zł

   

  www.facebook.com/TraumaOfficialPage
  www.facebook.com/Deformeathing

  added by: Olo
  source: fb.com/TraumaOfficialPage

  Trauma


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.