news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • Sadist (ita) na dwóch koncertach w Polsce

  2016-03-19

  12 maja w Warszawie, a następnie, równo miesiąc później - 12 czerwca w Krakowie wystąpi w Polsce legenda włoskiego progresywnego death detalu - zespół Sadist, który wydał niedawno nowy, siódmy już studyjny album za pośrednictwem wytwórni Scarlet Records (Świat) / Mystic (Polska) zatytułowany "Hyaena".

  Jednocześnie będą to pierwszy i ostatni koncert na ich miesięcznej trasie po bloku wschodnim gdzie oprócz Polski zespół odwiedzi również Białoruś, Rosje, Armenię, Gruzję, Mołdawię i Ukrainę. Podczas całej trasy na wschodzie będzie im towarzyszyć polski zespół Thy Disease, który intensywnie promuje swój szósty album ”Costumes Of Technocracy” wydany na początku 2014 roku nakładem Mystic Production.

  Dla przypomnienia - ostatnia wizyta Włochów u nas w kraju miała miejsce w 2010 roku, zespół odwiedził wtedy łącznie 8 miast.

  Hyaena Biting The East Tour 2016 ( Poland )
  Sadist + Supports
  12 maja - Warszawa @ “Klub Harenda“
  12 czerwca - Kraków @ ”Rotunda”

   

  www.facebook.com/Sadist-466835156803523
  www.sadist.it
  www.creative-music.pl

  added by: Olo
  source: Creative Music

  SadistCreative Music


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.