news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Autokrator (fra) - zapowiedź drugiego albumu i nowy utwór do odsłuchu

  2016-03-16

  Francuski Autokrator zakończył prace nad swoim drugim pełnym albumem zatytułowanym "The Obedience To Authority", którego premiera została przewidziana na 22 kwietnia 2016 roku. Zostanie on wydany w formie sześciopanelowego digipacku przez  Godz Ov War Productions i Krucyator Productions.

  Nowy album zawiera osiem premierowych utworów będących kontynuacją, a zarazem rozwinięciem stylu zaprezentowanego na debiutanckiej płycie. Intensywny, bezkompromisowy konglomerat zwartego death metalu z silnymi industrialnymi wpływami, dodatkowo wzbogacony elementami drone, został przedstawiony w bardziej niż dotychczas urozmaiconej i klarownej formie. Nadal istotnymi elementami twórczości Autokrator pozostały brutalność, duszny klimat czy miażdżące partie wokalne. Koncept liryczny albumu został oparty na rozważaniach o ludzkich skłonnościach do ulegania autorytetom.

   

  Materiał został nagrany w składzie: L.F (gitara,bass, sampling) i David Bailey (wokale). Za okładkę odpowiada Nestor Avalos. Otwierającego płytę utworu "Chapter I" można posłuchać poniżej:


  godzovwar.com
  www.facebook.com/GodzOvWar
  www.facebook.com/krucyatorproductions
  www.facebook.com/autokratormetal

  added by: Olo
  source: Godz Ov War Productions

  AutokratorGodz Ov War ProductionsKrucyator Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.