news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Ragnarok (nor) publikują kolejny kawałek z "Psychopathology"

  2016-02-25

  25 marca nakładem Agonia Records ukazuje się nowy album Norwegów z Ragnarok zatytułowany "Psychopathology". Płytę można już zamawiać przedpremierowo na stronie wytwórni, a w tym samym czasie ukaże się także kompilacyjny album Ragnarok "Chaos & Insanity between 1994-2004", które zawiera pierwsze demo, różne, wczesne, rzadkie i niewydane kawałki, stare materiały, nagrania z koncertów i wiele więcej.

  Poniżej do odsłuchu utwór "Infernal Majesty" z nowego albumu:  Wcześniej wytwórnia udostępniła tytułowy numer:


   

   

  Tracklista "Psychopathology":
  1. Dominance and Submission
  2. I Hate
  3. Psychopathology
  4. My Creator
  5. Infernal Majesty
  6. Heretic
  7. Into The Abyss
  8. The Eighth Of The Seven Plagues
  9. Lies
  10. Blood
  11. Where Dreams Come To Die


   

  Tracklista "Chaos & Insanity Between 1994-2004":
  I.Pagan Land demo 1994
  1.Intro
  2.Pagan Land
  3.From The Darkest Deep
  4.Et Vinterland I Nord
  5.Hammerens Slag
  6.Ragnarok
  II.Various Unreleased tracks:
  7.Et Vinterland I Nord (Ørevox version)
  8.Under The Wings of Satan (demo)
  9.Fainted Eyes (Celtic Frost cover)
  10.Live 2004

  www.facebook.com/agoniarecords
  agoniarecords.com
  www.facebook.com/ragnarokofficial
  www.ragnarokhorde.com

  added by: Olo
  source: Agonia Records

  RagnarokAgonia Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.