news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Więcej szczegółów odnośnie "Tetramorph", nowego minialbumu Nomad

  2015-08-14

  Jak już pisaliśmy wcześniej, po czterech latach nieobecności z nowym materiałem powraca opoczyński Nomad. "Tetramorph" – to mini album zapowiadający przyszłoroczną, dużą płytę. Jak opisuje te materiał wydawca: "Cztery utwory zawarte na najnowszym wydawnictwie Nomad to potężne, ciężkie brzmienie, transowe riffy oraz „duszny”  klimat, który odróżnia dość mocno ten mini Cd od poprzednich nagrań Nomad". Rejestracji dokonano w studio „Sound Division” pod okiem Arka „Malty” Malczewskiego, masteringiem natomiast zajęli się bracia Wiesławscy w Hertz Studio. Grafikę przygotował Michał "Xaay' Loranc. Płyta CD  zostanie wydana 18 września jako specjalnie przygotowany digipack z tłoczonym slipcasem, a 15 października pojawi się limitowany do 300 sztuk 12" czarny winyl z laserowym wycięciem na stronie B, w opakowaniu typu gatefold. Dostępna będzie także limitowana koszulka.

  Tracklista:
  1. TetraFire
  2. TetraWater
  3. TetraWind
  4. TetraEarth

  Wszystkie pozycje w przedsprzedaży na stronie wydawcy.

  Poniżej do odsłuchu utwór "Tetrawater" :

   

   

   

  www.facebook.com/NomadNomadichell
  www.nomad-band.com
  www.witchinghour.pl

  added by: Olo
  source: Witching Hour Productions

  NomadWitching Hour Productions


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.