news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • Split Trauma/Ofence i DVD Squash Bowels w Deformeathing Production

  2015-04-28

   Już od jutra (30 kwietnia) dostępna ma być w Deformeathing Production 7" Split EP Trauma/Offence. Death metalowi weterani z Trauma po raz pierwszy na małym vinylu.

  Oto jak sprawę komentuje Mister, gitarzysta Trauma: "Zawartość tego splitu stanowi alternatywna wersja utworu " Craving", która nie została nigdy wcześniej opublikowana i przeleżała w szufladzie niemal dekadę. Pierwotnie zamieściliśmy ten song na mini albumie " Hamartia" który ukazał się w 2006 roku nakładem Empire Rec. Powstały dwie wersje tego utworu i do samego końca nie mogliśmy się zdecydować którą mamy wówczas wykorzystać. Myślę że dla traumatycznych fanów będzie nie lada gratką posłuchanie tej wersji, którą specjalnie dla łatwiejszego rozróżnienie nazwaliśmy "Craving for...". Specjalnie na potrzeby tego splitu powstało symfoniczne intro które skomponowałem kilka miesięcy temu."

  Na drugiej stronie old schoolowa załoga z Offence. Niepublikowany wcześniej utwór przygotowany z myślą o tym splicie.

  Głos ma Maros, wokalista Offence: "Holy Vermin to najnowszy utwór Offence, nigdzie niepublikowany, nagrany specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Kawałek trochę się  różni muzycznie jak i tekstowo od tego co można znalezc na płycie R.A.W. lecz jest to wciąż death metal w średnich tempach nawiązujący do sceny z początku lat 90. Za brzmienie tym razem odpowiedzialna jest inna osoba, ale pewne cechy wspólne z pełnym albumem pod tym względem są zachowane."

  Płyta zostanie wytłoczona w ścisłym limicie 500 sztuk na splatter vinylu.

  Pre-order dostępny na stronie wydawcy.

   

  W przygotowaniu:  Squash Bowels - Grindvirus Syndrome-Live At OEF 2011 DVD (DP/011)

  "Grindvirus Syndrome-Live At OEF 2011", taki tytuł nosi pierwsze oficjalne DVD Squash Bowels. Płyta ukaże się w barwach Deformeathing Production. DVD zawiera pełny występ z Obscene Extreme Festival 2011 oraz masę dodatków. W sumie kilka godzin materiału dla wszystkich grind maniaków.

  Więcej informacji wkrótce.  www.deformeathing.com
  www.facebook.com/deformeathing
  www.facebook.com/traumaofficialpage
  www.facebook.com/offence.official
  www.facebook.com/squashgrind

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  Deformeathing ProductionTraumaOfenceSquash Bowels


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.