news





the newest reviews

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...





Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...





news

 • Split Trauma/Ofence i DVD Squash Bowels w Deformeathing Production

  2015-04-28

   Już od jutra (30 kwietnia) dostępna ma być w Deformeathing Production 7" Split EP Trauma/Offence. Death metalowi weterani z Trauma po raz pierwszy na małym vinylu.

  Oto jak sprawę komentuje Mister, gitarzysta Trauma: "Zawartość tego splitu stanowi alternatywna wersja utworu " Craving", która nie została nigdy wcześniej opublikowana i przeleżała w szufladzie niemal dekadę. Pierwotnie zamieściliśmy ten song na mini albumie " Hamartia" który ukazał się w 2006 roku nakładem Empire Rec. Powstały dwie wersje tego utworu i do samego końca nie mogliśmy się zdecydować którą mamy wówczas wykorzystać. Myślę że dla traumatycznych fanów będzie nie lada gratką posłuchanie tej wersji, którą specjalnie dla łatwiejszego rozróżnienie nazwaliśmy "Craving for...". Specjalnie na potrzeby tego splitu powstało symfoniczne intro które skomponowałem kilka miesięcy temu."

  Na drugiej stronie old schoolowa załoga z Offence. Niepublikowany wcześniej utwór przygotowany z myślą o tym splicie.

  Głos ma Maros, wokalista Offence: "Holy Vermin to najnowszy utwór Offence, nigdzie niepublikowany, nagrany specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Kawałek trochę się  różni muzycznie jak i tekstowo od tego co można znalezc na płycie R.A.W. lecz jest to wciąż death metal w średnich tempach nawiązujący do sceny z początku lat 90. Za brzmienie tym razem odpowiedzialna jest inna osoba, ale pewne cechy wspólne z pełnym albumem pod tym względem są zachowane."

  Płyta zostanie wytłoczona w ścisłym limicie 500 sztuk na splatter vinylu.

  Pre-order dostępny na stronie wydawcy.

   

  W przygotowaniu:  Squash Bowels - Grindvirus Syndrome-Live At OEF 2011 DVD (DP/011)

  "Grindvirus Syndrome-Live At OEF 2011", taki tytuł nosi pierwsze oficjalne DVD Squash Bowels. Płyta ukaże się w barwach Deformeathing Production. DVD zawiera pełny występ z Obscene Extreme Festival 2011 oraz masę dodatków. W sumie kilka godzin materiału dla wszystkich grind maniaków.

  Więcej informacji wkrótce.



  www.deformeathing.com
  www.facebook.com/deformeathing
  www.facebook.com/traumaofficialpage
  www.facebook.com/offence.official
  www.facebook.com/squashgrind

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  Deformeathing ProductionTraumaOfenceSquash Bowels


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.