news

the newest reviews

Devouror

Slay for Satan ___2019
Nie wiem ile jeszcze muzycznych wizualizacji armagedonu i zagłady ludzkości w wykonaniu Shyaithana jesteście w stanie znieść, po kilkunastu wydawnictwach Impiety, ale jemu samemu najwyraźniej wciąż jest za mało. W zasadzie mamy tu najbardziej istotną część składu wspomnianych, singapurskich diabłów (Shyaithan i Dizazter) plus Antichristo Xul z rewelacyjnego Infernal Execrator na wo...

Mortiferum

Disgorged from Psychotic Depths ___2019
Wyrobioną opinię dzięki świetnej demówce z 2017 przyszedł czas zweryfikować na pierwszym pełnoczasowym materiale. I choć brzmienie zostało teraz nieco odarte z wczesnej surowości to, w ostatecznym rozrachunku dostajemy jak najbardziej godną kontynuację dotychczasowej wizji studziennego death/doom metalu z mocnym piętnem fińskich wzorców. Zwraca uwagę telepiący bebechami i zdecydo...

news

 • Powrotny album Betrayer w marcu

  2015-02-10

   Jak donosi Witching Hour Productions, powrotny album Betrayer nosić będzie tytuł "Infernum In Terra" i ukaże się 18 marca. Wydawnictwo wyprodukowane zostanie w kooperacji między Mystic Production i Witching Hour. Płyta została nagrana w Antubis Studio w Kwidzynie, w okresie od jesieni 2013 do lata 2014, a za mastering odpowiadają bracia Wiesławscy ze studia Hertz.  "Infernum In Terra" ukaże się w dwóch formatach - digipack oraz jako 12" winyl. Płyta będzie również dostępna na wszystkich platformach cyfrowych.

  Obecnie Betrayer tworzą Piotr "Berial" Kuzioła (bas, wokal) i Sławek "Mokry" Tomkiewicz (gitara) z Koszalina oraz Krzysiek Tubaja (gitara) i Piotr "Vjader" Majka (perkusja) z Kwidzyna.


  www.facebook.com/BetrayerPL
  www.witchinghour.pl
  www.facebook.com/witchinghourprods
  www.facebook.com/mysticproduction
  www.mystic.pl

  added by: Olo
  source: Witching Hour Productions

  BetrayerWitching Hour ProductionsMystic Production


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.