news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • Powrotny album Betrayer w marcu

  2015-02-10

   Jak donosi Witching Hour Productions, powrotny album Betrayer nosić będzie tytuł "Infernum In Terra" i ukaże się 18 marca. Wydawnictwo wyprodukowane zostanie w kooperacji między Mystic Production i Witching Hour. Płyta została nagrana w Antubis Studio w Kwidzynie, w okresie od jesieni 2013 do lata 2014, a za mastering odpowiadają bracia Wiesławscy ze studia Hertz.  "Infernum In Terra" ukaże się w dwóch formatach - digipack oraz jako 12" winyl. Płyta będzie również dostępna na wszystkich platformach cyfrowych.

  Obecnie Betrayer tworzą Piotr "Berial" Kuzioła (bas, wokal) i Sławek "Mokry" Tomkiewicz (gitara) z Koszalina oraz Krzysiek Tubaja (gitara) i Piotr "Vjader" Majka (perkusja) z Kwidzyna.


  www.facebook.com/BetrayerPL
  www.witchinghour.pl
  www.facebook.com/witchinghourprods
  www.facebook.com/mysticproduction
  www.mystic.pl

  added by: Olo
  source: Witching Hour Productions

  BetrayerWitching Hour ProductionsMystic Production


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.