TODAY IS A RELEASE DAY OF

VORDR

VORDR

news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Stream i premiera PreEmptive Strike 0.1 "Pierce their Husk"

  2014-09-02
  Jest już dostępny zapowiadany przez Odium Records materiał PreEmptive Strike 0.1 zatytułowany "Pierce their Husk" jako limitowana do 300 sztuk 7" ep i digipack z 5 bonusowymi utworami. Przypominamy, że na wokalu udziela się tutaj sam Niklas Kvarforth z Shining. "Pierce their Husk" ukazał się nakładem nowego pododdziału Odium Rec – Sonic Hell Rec, który będzie się zajmował mroczną muzyką elektroniczną.

  Wersja digi cd jest do odsłuchania na : odiumrecords.bandcamp.com/album/preemptive-strike-01-with-n-kvarforth-pierce-their-husk

  PES 0.1 powstał w 2003 na Krecie, aby tworzyc harsh/dark electro. Z biegiem lat zaczęli używać coraz więcej tradycyjnych, greckich instrumentów jak bouzouki, czy lira tworząc prawdziwie unikalne brzmienie.

  Do dzisiaj wydali 4 albumy dla najwiekszych wytwórni na elektronicznej scenie – Infacted Recording i Metropolis Records. Ostatnim wydawnictwem PreEmptive Strike 0.1 były znakomicie przyjęte remixy Ad Hominem "Slaves of God to the Gallowes", wydane przez niemiecką Darker Than Black.

  Nowy 5 album zatytułowany "Epos V", na którym znajdzie się utwór skomponowany razem z Black Altar, ukaże się w przed końcem roku.

  www.facebook.com/preemptivestrike0.1
  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/odiumrex
  www.youtube.com/odiumrecadded by: Olo
  source: Odium Rec.

  PreEmptive Strike 0.1Black AltarOdium Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.