news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Split Archgoat i Surrender Of Divinity w Incoffin Productions

  2013-09-07
  12" winylowy split dwóch potężnych czcicieli Mroku - fińskiego Archgoat i tajskiego Surrender of Divinity zatytułowany "Angelslaying Christbeheading Black Fucking Metal" ma już wkrótce być dostępny nakładem tajskiej Incoffin Productions. Split zawiera koncertowe nagrania obydwu zespołów zarejestrowane w czerwcu w Bangkoku na zorganizowanej właśnie przez Incoffin Productions imprezie pod szyldem "God Beheading Live Ritual 2013".

  Wydawnictwo ma być limitowane do 1000 sztuk (wersja czarna i kolorowa winyla) i do 100 sztuk na picture dysku. Dystrybucję na teren Europy i USA prowadzić będzie Hells Headbangers, a Incoffin Productions będzie obsługiwać jedynie zamówienia z terenu Azji - chodzi tu oczywiście o minimalizację opłat za pocztę.

  www.facebook.com/archgoat.official
  www.facebook.com/pages/Surrender-Of-Divinity-Official-Hellbook/291330514240820
  www.incoffin666.comadded by: Olo
  source: facebook.com/archgoat.official

  ArchgoatSurrender Of DivinityIncoffin Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.