TODAY IS A RELEASE DAY OF

VORDR

VORDR

news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Chaos Echœs w Debemur Morti

  2013-01-24
  Powstały na gruzach nieodżałowanego death metalowego Bloody Sign francuski Chaos Echœs trafił ostatecznie pod skrzydła Debemur Morti Productions. W najbliższych tygodniach wytwórnia wypuści na winylu ich debiutanckie wydawnictwo "Tone Of Things To Come". W Chaos Echœs bracia Uibo poszli tropem wyznaczonym już na ostatnim albumie Bloody Sign - czyli w stronę znacznie bardziej enigmatycznego, psychodelicznego i transowego grania, w którym czuć mocne inspiracje nową, francuską sceną black metalową.

  Utworu "The Innermost Depths Of Knowledge" możecie posłuchać na profilu bandcamp zespołu: chaosechoes.bandcamp.com/

  Wersja CD "Tone Of Things To Come" do nabycia tutaj: www.chaosechoes.bigcartel.com

  www.chaosechoes.org
  www.facebook.com/chaosechoes

  www.debemur-morti.com
  www.facebook.com/debemurmortiadded by: Olo
  source: Debemur Morti ProductionsReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.