news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Immolation - Euro shows announced

  2010-02-15
  On April/May American death metallers IMMOLATION will come to Europe to appear on 5 shows exclusively. That's gonna be 3 festival appearances and 2 venue gigs. IMMOLATION will play in Amersfoort (De Kelder) on 28.04 (sharing the stage with ROTTING CHRIST), on 29.04 the band will appear on show in Essen (Turock). The first aforementioned festival appearance will take place in SWR Festival in Barroselas, Portugal (30.04). The band will also appear on 1.05 in Tilburg (Neurotic Festival) and 2.05 in Leeds (Deathfest). During the upcoming shows IMMOLATION will definitely present a few songs from their upcoming album "Majesty And Decay". The album will be released for the band's new record label Nuclear Blast on March 2010. A regular European tournee of the band is being planned for late 2010/early 2011.

  April
  28 - Amersfoort, Holland at De Kelder
  29 - Essen, Germany at Turock
  30 - Barroselas, Portugal at SWR Festival

  May
  1 - Tilburg, Holland at 013 (as part of Neurotic Deathfest)
  2 - Leeds, UK at Leeds University Union (as part of UK Deathfest)

  www.massive-music.pl/added by: Wouter
  source: Massive MusicReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.