news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Immolation - Euro shows announced

  2010-02-15
  On April/May American death metallers IMMOLATION will come to Europe to appear on 5 shows exclusively. That's gonna be 3 festival appearances and 2 venue gigs. IMMOLATION will play in Amersfoort (De Kelder) on 28.04 (sharing the stage with ROTTING CHRIST), on 29.04 the band will appear on show in Essen (Turock). The first aforementioned festival appearance will take place in SWR Festival in Barroselas, Portugal (30.04). The band will also appear on 1.05 in Tilburg (Neurotic Festival) and 2.05 in Leeds (Deathfest). During the upcoming shows IMMOLATION will definitely present a few songs from their upcoming album "Majesty And Decay". The album will be released for the band's new record label Nuclear Blast on March 2010. A regular European tournee of the band is being planned for late 2010/early 2011.

  April
  28 - Amersfoort, Holland at De Kelder
  29 - Essen, Germany at Turock
  30 - Barroselas, Portugal at SWR Festival

  May
  1 - Tilburg, Holland at 013 (as part of Neurotic Deathfest)
  2 - Leeds, UK at Leeds University Union (as part of UK Deathfest)

  www.massive-music.pl/added by: Wouter
  source: Massive MusicNuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.