news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Archgoat - specjalne wydawnictwo na 20-lecie

  2009-07-13
  Debemur Morti Productions (www.debemur-morti.com) szykuje specjalne wydawnictwo na 20-lecie fińskich wojowników Belzebuba z Archgoat, którego wydanie przewiduje na 24 październik - czyli w dniu, w którym Archgoat grać będą na festiwalu Black Flames Of Blasphemy u boku Proclamation, Black Witchery, Revenge i Blasphemy. Wytwórnia zwraca się jednocześnie do wszystkich posiadających jakiekolwiek materiały wysokiej jakości - stare i nowsze zdjęcia zespołu oraz wywiady, o nadsyłanie ich do 31 sierpnia na adres dmp666[@]gmail.com . Każdy wykorzystany udział zostanie uhonorowany.

  www.myspace.com/104017504
  www.archgoat.comadded by: Olo
  source: Debemur Morti Productions

  ArchgoatDebemur Morti ProductionsBlack Flames Of Blasphemy


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.