news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Archgoat - new album details disclosed

  2009-01-21
  The title, artwork and full tracklisting of ARCHGOAT's forthcoming second album are finally disclosed. Revelling in pure, untrammelled hatred and blasphemy, "The Light-Devouring Darkness" is uncompromising in its devotion to the barbaric traditions of the primitive Black Metal underground.

  Tracklisting is as follows:

  1. Intro: 3rd Invocation
  2. Apotheosis of Lucifer
  3. Tribulation of the King of Worms
  4. Goat and the Moon
  5. Sodomator of the Doomed Venus
  6. The Light-Devouring Darkness
  7. Blessed in Beast´s Blood
  8. Worms born of Martyrdom
  9. Fornicated Messiah
  10. The Dawn of the Antichrist

  The song "Apotheosis of Lucifer" is available on the band's Myspace: www.myspace.com/104017504 or here: www.archgoat.com/sample/Apotheosis_of_Lucifer.wma
  Cover: www.blasphemous-underground.com/img/bup_23_archgoat_tldd.jpg

  To be released early February via Blasphemous Underground Productions.

  Furthermore, as Blasphemous Underground Productions will cease its activities after the release/promotion of "The Light-Devouring Darkness", an unholy alliance has been forged between Finnish Black Crusaders ARCHGOAT and French label Debemur Morti Productions. The infernal pact will commence after the release of the new album via Blasphemous Underground Productions.

  www.archgoat.comadded by: Olo
  source: Blasphemous Underground ProductionsReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.