news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Deicide - limitowane wydania kolorowych LP

  2008-04-16
  Earache zaczyna już zbierać zamówienia na kolorowe wersje winyla "Till Death Do Us Part". Wszystkiego jest tylko 1500 sztuk w tym:

  czerwony - 500 kopii
  niebieski - 400 kopii
  zielony - 300 kopii
  przezroczysty (clear vinyl) - 200 kopii
  złoty - 100 kopii

  Zamówienia można składać tutaj: www.earachestore.com/store/preorderdeicidetilldeathdouspart.html

  Wciąż można także nadsyłać swoje własne video do kawałka "In the Eyes of God" z nowej płyty - można wygrać gitarę basową podpisaną przez cały zespół. Kawałek do ściągnięcia i wszelkie szczegóły tutaj: earache.com/deicidevideo

  Revolver zbiera także pytania do Bentona od fanów. Można je nadsyłać do 9 maja na adres letters@revolvermag.com wpisując w temacie "Glen". Odpowiedzi ukażą się w kolejnym numerze Revolvera.

  www.deicide.com
  www.myspace.com/thestenchofredemptionadded by: Olo
  source: Earache recordsReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.