news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Morbosidad - trzeci album już dostępny

  2008-04-08
  Od wczoraj dostępny jest w Nuclear War Now długo oczekiwany trzeci krążek Morbosidad "Profana La Cruz del Nazareno". Jak informuje wytwórnia "Nagrany w Meksyku z całkiem nowym składem, trzeci album Morbosidad jest mocno inspirowany brazylijskimi thrashersami takimi jak Sarcofago, Sextrash czy Holocausto, ale wciąż pozostaje w klimcie Morboso Metal. Jest to jedna z najbardziej obrazobórczych i bluźnierczych pozycji w katalogu NWN!. “Profana La Cruz del Nazareno” osiąga poziom barbarzyństwa i brutalności niespotykany dotąd na żadnym poprzednim wydawnictwie Morbosidad. Ponadto, jedyny artysta, którgo mroczne wizje są na tyle bezbożne, aby mogły zdobić tak długo oczekiwane wydawnictwo, znany wszystkim Chris Moyen, został wezwany przez Kult Morboso do stworzenia kolejnego dzieła ku chwale kozła na okładkę CD i na gatefold LP."

  Okładkę zobaczyć możecie tutaj: www.nwnprod.com/catalog/images/Morboso_cover_new.jpg
  Wersja LP jest jeszcze w tłoczni.
  www.myspace.com/morbosidadadded by: Olo
  source: www.nwnprod.comReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.