news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Trzy nowe zespoły w My Kingdom Music

  2008-02-13
  Pierwszy to portugalski Thanatoschizo wykonujący awangardowy death metal, który powinien podejść fanom Pain Of Salvation czy Ayreon. 21 marca ukaże się ich czwarty już album zatytułowany "Zoom Code".
  www.myspace.com/thanatoschizo

  Kolejny zespół to meksykański thrash metalowy Ticket To Hell - jednoosobowy projekt Jacobo Cordova znanego m.in. z Antiqua. Jego debiutancki krążek ma nosić tytuł "Man Made Paradise", ukaże się 18 kwietnia i wytwórnia opisuje go jako miażdżący czaszki ekstremalny metal w stylu Slayer i The Haunted.
  www.myspace.com/tickettohellband

  Ostatni z tych którzy dołączyli ostatnio do My Kingdom Music to nasz krajowy thrash/death metalowy Saratan, których materiał "The Cult Of Vermin" zostanie wreszcie oficjalnie wydany 18 kwietnia. Recenzja na naszych łamach już wkrótce.
  www.myspace.com/saratanband

  www.mykingdommusic.netadded by: Olo
  source: My Kingdom MusicReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.