news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

  • Hour Of Penance - nowy krążek w lutym

    2007-10-20
    Dopiero 23 lutego ukaże się jednak nakładem Unique Leader nowy krążek włoskich death metalowców z Hour Of Penance zatytułowany "The Vile Conception". Płyta powstała w studio 16th Cellar w Rzymie a produkował ją Stefano Saul Morabito. Jak mówi gitarzysta Giulio: "W ciągu tych miesięcy pracowaliśmy bardzo ciężko, aby uzyskać najlepszy możliwy materiał na jaki nas tylko stać. To co na nim usłyszycie to jest oblicze całkiem odnowionego zespołu. Tym razem każdy członek Hour Of Penance miał swój udział w tworzeniu utworów. 10 kawałków jakie usłyszycie to po prostu najszybsze, najbardziej brutalne i techniczne numery jakie kiedykolwiek napisaliśmy". Projekt okładki ma wykonać Pär Olofsson.
    www.hourofpenance.netadded by: Olo
    source: blabbermouth.netReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.