news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

  • Hour Of Penance - nowy krążek w lutym

    2007-10-20
    Dopiero 23 lutego ukaże się jednak nakładem Unique Leader nowy krążek włoskich death metalowców z Hour Of Penance zatytułowany "The Vile Conception". Płyta powstała w studio 16th Cellar w Rzymie a produkował ją Stefano Saul Morabito. Jak mówi gitarzysta Giulio: "W ciągu tych miesięcy pracowaliśmy bardzo ciężko, aby uzyskać najlepszy możliwy materiał na jaki nas tylko stać. To co na nim usłyszycie to jest oblicze całkiem odnowionego zespołu. Tym razem każdy członek Hour Of Penance miał swój udział w tworzeniu utworów. 10 kawałków jakie usłyszycie to po prostu najszybsze, najbardziej brutalne i techniczne numery jakie kiedykolwiek napisaliśmy". Projekt okładki ma wykonać Pär Olofsson.
    www.hourofpenance.netadded by: Olo
    source: blabbermouth.netReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.