news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

  • One Man Army & the Undead Quartet

    2006-08-16
    Frontman One Man Army & the Undead Quartet - Johan Lindstrand (ex-The Crown) ma zajebiście ambitne plany. Zapowiada, że we wrześniu wejdą do studia, aby nagrać singiel na święta Bożego Narodzenia, który nosić będzie tytuł "Christmas For The Lobotomizer" i będzie zawierać tylko jeden nowy kawałek o takim właśnie tytule. Do tego dorzucić mają jeszcze ze trzy albo cztery kawałki koncertowe. Najbardziej "cool" w tym wszystkim wg. Johana jest fakt, że albumik ten wytłoczony zostanie jedynie w ilości 500 sztuk i będzie dostępny tylko i wyłącznie poprzez mailorder Nuclear Blast. Jeżeli chcecie sobie zatem sprawić taki rarytas na święta to musicie działać szybko. Debiutancki album One Man Army & the Undead Quartet "21st Century Killing Machine" - ukazał się nakładem Nuclear Blast na początku tego roku.
    www.onemanarmy.tv

    źródło: www.blabbermouth.netadded by: OloReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.