news

the newest reviews

Mortiferum

Disgorged from Psychotic Depths ___2019
Wyrobioną opinię dzięki świetnej demówce z 2017 przyszedł czas zweryfikować na pierwszym pełnoczasowym materiale. I choć brzmienie zostało teraz nieco odarte z wczesnej surowości to, w ostatecznym rozrachunku dostajemy jak najbardziej godną kontynuację dotychczasowej wizji studziennego death/doom metalu z mocnym piętnem fińskich wzorców. Zwraca uwagę telepiący bebechami i zdecydo...

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

news

  • One Man Army & the Undead Quartet

    2006-08-16
    Frontman One Man Army & the Undead Quartet - Johan Lindstrand (ex-The Crown) ma zajebiście ambitne plany. Zapowiada, że we wrześniu wejdą do studia, aby nagrać singiel na święta Bożego Narodzenia, który nosić będzie tytuł "Christmas For The Lobotomizer" i będzie zawierać tylko jeden nowy kawałek o takim właśnie tytule. Do tego dorzucić mają jeszcze ze trzy albo cztery kawałki koncertowe. Najbardziej "cool" w tym wszystkim wg. Johana jest fakt, że albumik ten wytłoczony zostanie jedynie w ilości 500 sztuk i będzie dostępny tylko i wyłącznie poprzez mailorder Nuclear Blast. Jeżeli chcecie sobie zatem sprawić taki rarytas na święta to musicie działać szybko. Debiutancki album One Man Army & the Undead Quartet "21st Century Killing Machine" - ukazał się nakładem Nuclear Blast na początku tego roku.
    www.onemanarmy.tv

    źródło: www.blabbermouth.netadded by: OloReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.