ZZ TOP

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Karkasonne

Re: ZZ TOP

30-03-2017, 23:30

nicram pisze:Z tego co piszecie to wynika, że muzyka ZZ TOP wpada jednym uchem i wypada drugim. Mam zupełnie inne odczucia. Dzieje się w niej tyle dobrego, że jak człowiek jednak usiądzie w fotelu i się wsłucha to odkryje mnóstwo smaczków. Zwłaszcza gitarowych. Ogólnie goście pod względem technicznym są jakby z innej planety.
Nie przyszłoby mi do głowy wsłuchiwanie się w skupieniu w ZZ Top, tak jak nie słuchałbym skupiony AC/DC.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: ZZ TOP

31-03-2017, 18:39

jedyny rock'n'roll, przy którym warto się skupić, to dowolny Monster Magnet, ale oni an tym forum niezbyt kochani są.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: ZZ TOP

31-03-2017, 18:55

Karkasonne pisze:
nicram pisze:Z tego co piszecie to wynika, że muzyka ZZ TOP wpada jednym uchem i wypada drugim. Mam zupełnie inne odczucia. Dzieje się w niej tyle dobrego, że jak człowiek jednak usiądzie w fotelu i się wsłucha to odkryje mnóstwo smaczków. Zwłaszcza gitarowych. Ogólnie goście pod względem technicznym są jakby z innej planety.
Nie przyszłoby mi do głowy wsłuchiwanie się w skupieniu w ZZ Top, tak jak nie słuchałbym skupiony AC/DC.
IMO to duży błąd. umyka Ci cała masa detali, które zupełnie zmieniają spojrzenie na ich muzykę.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: ZZ TOP

31-03-2017, 19:46

HSVV pisze:jedyny rock'n'roll, przy którym warto się skupić, to dowolny Monster Magnet, ale oni an tym forum niezbyt kochani są.
Nie kreuj się na elitę, akurat każdy tutaj się nad MM mocno pałuje. Ja np. pałowałem się przedwczoraj przy Powertripie.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6289
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ZZ TOP

31-03-2017, 19:53

HSVV pisze:jedyny rock'n'roll, przy którym warto się skupić, to dowolny Monster Magnet, ale oni an tym forum niezbyt kochani są.
Odkąd większość postów tutaj to pierdy ćwierćinteligentów, którzy mają problem żeby złożyć proste zdanie bez błędu ortograficznego to może ;D. Nie pamiętasz jakie były tutaj sputy (zasłużone zresztą) jak wychodziło Mastermind? Oh wait...
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: ZZ TOP

31-03-2017, 19:57

hcpig pisze:
HSVV pisze:jedyny rock'n'roll, przy którym warto się skupić, to dowolny Monster Magnet, ale oni an tym forum niezbyt kochani są.
Nie kreuj się na elitę, akurat każdy tutaj się nad MM mocno pałuje. Ja np. pałowałem się przedwczoraj przy Powertripie.
słuszna koncepcja. niemniej jednak, jeśli pałowanie się nad Monster Magnet oznacza kreowanie się na elitę, to jest mi z tego powodu szczerze, mocno przykro. ale co zrobić.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: ZZ TOP

31-03-2017, 20:14

smutna rzeczywistość, bo najlepsze płyty MM schodziły do niedawna za bezcen.
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 781
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: ZZ TOP

31-03-2017, 20:20

MM na tym forum jest baardzo lubiane, Last Patrol w podsumowaniach plyt roku 2013 przewijał się bardzo często, a i pamiętam, jeszcze jako niezarejestrowany czytelnik forume, jaka ekscytacja była gdy miało wyjść Mastermind, Trotzky chyba nawet z Wyndorfem w avatarze pisał.
ODPOWIEDZ