kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

21-11-2023, 20:03

devastator77 pisze:
19-11-2023, 12:37
Jakaś bladź znowu mnie ocenzurowała i mój wpis o patologi Płytowego jezusa zniknął.To już kolejny raz,jak by tego było mało niedawno też zniknęły moje wpisy o popapranych kociarzach.
Zapytam krótko:która łajza to robi?
Pozwól, że przytoczę etymologię słowa, którego w stosunku do mnie użyłeś:
ros. блядь → kurwa

Nie życzę sobie takich wyzwisk.

Słowo to mając ewidentnie pochodzenie rosyjskie wskazuje, że osoba używająca go może mieć korzenie rosyjskie lub fascynować się tymże narodem. I tak źle, i tak niedobrze.
Rejestrując się na tym forum zaakceptowałeś regulamin i potwierdziłeś, że będziesz się do niego stosował.
A jak dobrze pamiętasz z jego lektury nie akceptowane tutaj jest wyzywanie i obrażanie innych użytkowników, a tego w swych elaboratach o użytkowniku "Adrian Smith" niejednokrotnie się dopuściłeś.
Naturalnym więc było kasowanie tego typu wypowiedzi. Jeśli będzie się to powtarzać - zostaniesz permanentnie zbanowany.
Jeśli to zbyt trudny dla Ciebie zwrot, to istnieje prostszy i w języku, który powinieneś zrozumieć, mianowicie: пошёл вон!
devastator77 pisze:
21-11-2023, 12:01
Wiec chciwy żydzie ,że to twoje cenzurowanie mi się nie podoba!
Nie wiem jak na to wpadłeś, ale uwierz mi, że kasując tu posty nie zarabiam ani grosza.
Wiedz też, że stworzyliśmy to miejsce z kolegami 26 lat temu i jak dotąd nie zbiliśmy kokosów.
Jeśli natomiast coś Ci się tu nie podoba - możesz zawsze przestać się logować.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 11:59

Jaki wrażliwy facet z ciebie żyd,jak mnie czy ten mój Aion wyzywano,a niektórzy robili to w sposób wyjątkowo wulgarny i chamski, to jakoś sobie nie przypominam żebyś interweniował,podejrzewam nawet,że to cię bawiło,zresztą jak wszystkich.Ja się oczywiście nie skarżę,duży chłopak ze mnie,to przecież forum i jakieś tam wyzwiska sfrustrowanych i zapijaczonych wąsatych pojebów nie robią na mnie wrażenia,założyłem nawet osobny temat by tam mi dopierdalali ile wejdzie,a nie wchodzili na wszystkie tematy gdzie się pojawię.
Jeżeli chodzi o płytowego psychopatę to przecież ja go nigdy nie wyzywałem w sposób wulgarny,dlatego,że to człowiek chory,tak te patologiczne zbieractwo to choroba,to nie ma nic wspólnego z muzyką,wystarczy spojrzeć na tą jego listę,przecież tam same muzyczne badziewie,normalny człowiek nie brał by tych płyt nawet za darmo,a on zawalił nim chałupę i jeszcze się tym chwali,a murzyństwo zachwycone,domaga się kolejnych zakupów,fotek itp itd i ja o tym właśnie piszę i będę pisał,tak samo jak o tych wszystkich tępych murzynach kupujących płyty na kilogramy po których potem chodzą koty,a oni sami uważają się za znawców muzyki bo mają tony niepotrzebnych płyt.
O raro-pedofilach i posranych kociarzach też będę pisał,chyba,że większość z tego forum będzie chciała żebym opuścił to forum,wtedy się odmelduje i tyle.

P.S.Przepraszam z góry za błędy i źle postawione przecinki,wiem już,że na tym forum to niedopuszczalne,tu wszyscy,oprócz mnie rzecz jasna piszą poprawną polszczyzną i nie robią żadnych błędów,dlatego jeszcze raz wszystkich przepraszam.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 13:03

ciewrpliwie znoszę te obelgi...
i mam nadzieje że kiedyś spotkamy się w realu , aby w ciszy i spokoju wyjaśnić sobie pewne rzeczy .
Chory to ty jesteś , pisząc to co piszesz , opisując ,komentując , Jeaterś chorym zakomlpekionym tetrykiem , typowym przykładem na to jak się zachowuje człowiek , którem w życiu cos nie poszło . Nie udało się ... wtedy taki osobnik patrzy , szuka , próbuje znaleść winnych za ten obrót sprawy . Każdy może być winien . ten ma ładniejszą laskę inny auto , więcej płyt . ... A jak juz znajdzie to żegnaj rozum - jazda beż trzymanki ...
Człowieku ... nie znamy się , nie wiesz kim jestem , a oceniasz i to w sposób obraźliwy , prowokacyjny ( TAK ja wiem intrernet , wolność słowa , takie niepisane prawa ,zasady a w zasadzie zero zasad ) Na początku było mi ciebie zwyczjnie szkoda , ale teraz to juz przesadziłeś .
Powtarzam jeszcze raz - bo pisałem to jakis czas temu - odpieprz sie ode mnie , nie komentuj , nie obrażaj . nie zyczę sobie tego
Z mojej strony masz to samo - nie istniejesz , nie czytam twoich postów ne wchodzę na Bobry - nie komentuję
Czy to tak wiele ?
chyba nie .
Jeśli natomiast nie odpuścisz , nie pozostawię tego , postaram się powiedzmy ci się odpłacić choć tak na prawdę wolałbym aby tak się nie stało ...
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10839
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 17:44

Wyglada na to, że ludzie naprawde nie rozumieją hobby innych osób. Masz 20000 plyt - zle. Masz 200 - zle. Masz dzis 20, a za 3 dni 200 - zle. Sprzedajesz - zle. Nie sprzedajesz - jestes chomik. Najlepiej nie zbierac płyt to nie bedzie powodu do dyskusji.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2453
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 18:03

To też źle, bo cyfra to zuo, ale posiadanie też zuo, tzo robić? Olać malkontentów i robić swoje, żeby ich jeszcze bardziej uwierało.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10713
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 18:07

Harlequin pisze:
22-11-2023, 17:44
Wyglada na to, że ludzie naprawde nie rozumieją hobby innych osób. Masz 20000 plyt - zle. Masz 200 - zle. Masz dzis 20, a za 3 dni 200 - zle. Sprzedajesz - zle. Nie sprzedajesz - jestes chomik. Najlepiej nie zbierac płyt to nie bedzie powodu do dyskusji.
Mozna sobie podyskutować czysto teoretycznie, tak dlugo jak jakieś minimum kultury jest zachowane, od tego w końcu jest forum zeby podzielic sie myslami, ale zeby w jakis tepy sposób sie wysywac i to na serio, szkoda czasu doroslego człowieka... Jesteśmy tu tylko na chwile, robmy co nas uszczęśliwia ostatecznie.
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
Alkoholokaust
postuje jak opętany!
Posty: 623
Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
Lokalizacja: delirium
Kontakt:

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 18:08

Bo mental rodem z prlu wciąż żyw w narodzie. Lepiej mieć gówno, ale po równo.
hare hare supermarket

nsbm.pl
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10713
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 18:09

vicotnick pisze:
22-11-2023, 18:03
To też źle, bo cyfra to zuo, ale posiadanie też zuo, tzo robić? Olać malkontentów i robić swoje, żeby ich jeszcze bardziej uwierało.
E, odmrazac sobie uszy na zlosc mamie to tez troche bez sensu moim zdaniem, chyba ze ktos naprawde lubi.
Chop wood. Carry water.
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 18:10

i tak zrobię
właśnie przybyło kolejnych kilkadziesiąt sztuk a niebawem strzał jesieni - ponad 40 vinyli same znakomite tytuły -ale klasyczne granie poza Bathorym ( white goat ) Bębe miał wtedy komplet - Yellow , white 2x Combat iBanzai i UnderOne flag - wyustarczy :-)
pozdrawiam,
AdrianSmith
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14470
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 18:19

a ja dodam tylko od siebie że nadal mam więcej Megadeth ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Stary Metal
w mackach Zła
Posty: 990
Rejestracja: 21-03-2014, 20:07

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 18:29

Żułek pisze:
22-11-2023, 18:19
a ja dodam tylko od siebie że nadal mam więcej Megadeth ;)
A ja Manowarów.
Zaczynam drugi metr.
I kamp med kvitekrist
Awatar użytkownika
frankmullen
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 29-01-2017, 17:33

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 18:52

Ja pierdolę. O co ta dyskusja? Każdy dąży chyba do tego, by mieć szczęśliwe w miarę możliwości życie i robi rzeczy, które sprawiają mu przyjemność. Jeśli komuś sprawia frajdę posiadanie 5 płyt na półce, to jego sprawa. Jeśli ktoś chce mieć na regale 50.000 płyt, nawet tylko po to, aby nacieszyć swoje oczy, to też jego sprawa. Dlaczego ktokolwiek miałby układać swoje życie pod czyjeś widzimisię? Jak bardzo ludzie w większości nie cierpią indywidualizmu. Jak cierpią, kiedy ktoś żyje po swojemu. Co za pojebany świat...
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 19:05

Żułek pisze:
22-11-2023, 18:19
a ja dodam tylko od siebie że nadal mam więcej Megadeth ;)
Ciekawym co masz czego ja nie mam i czego nie masz co ja mam :wink:
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14470
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 19:34

Rattlehead pisze:
22-11-2023, 19:05
Żułek pisze:
22-11-2023, 18:19
a ja dodam tylko od siebie że nadal mam więcej Megadeth ;)
Ciekawym co masz czego ja nie mam i czego nie masz co ja mam :wink:
był jakiś temat chyba "nasze kolekcje" czy jakoś tak to wrzucałem troche fotek ;) możesz sobie poszukac i popatrzeć ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3947
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 20:17

Adrian, mam pytanko. Żeby był jasność - nie odbieraj tego jako czepianie się czy jakaś inna uszczypliwość, nic z tych rzeczy, to tylko niezdrowa ciekawość statystyczna :)
jesteś w stanie policzyć, masz to jakoś skatalogowane w tych ponad już 21 tysiącach sztuk nośników, jaką masz liczbę tytułów ??
mam na myśli to że jeśli masz jakiś tytuł w kilku wersjach i nośnikach to jeśli byś policzył to jako jeden to ile by Ci wyszło tytułów na półkach ?
przykładowo - Mayhem De mysteriis masz w 5 egzemplarzach, Burzum Hviss lysett masz w 4 egzemplarzach Darkthrone a blaze w 5, łącznie te trzy tytuły są w 14 sztukach w Twojej kolekcji na discogs

masz to jakoś policzone ?? nie wiem, może z dokładnością plus minus 10-20 tytułów ?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14470
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 20:27

Stoigniew pisze:
22-11-2023, 20:17
Adrian, mam pytanko. Żeby był jasność - nie odbieraj tego jako czepianie się czy jakaś inna uszczypliwość, nic z tych rzeczy, to tylko niezdrowa ciekawość statystyczna :)
jesteś w stanie policzyć, masz to jakoś skatalogowane w tych ponad już 21 tysiącach sztuk nośników, jaką masz liczbę tytułów ??
mam na myśli to że jeśli masz jakiś tytuł w kilku wersjach i nośnikach to jeśli byś policzył to jako jeden to ile by Ci wyszło tytułów na półkach ?
przykładowo - Mayhem De mysteriis masz w 5 egzemplarzach, Burzum Hviss lysett masz w 4 egzemplarzach Darkthrone a blaze w 5, łącznie te trzy tytuły są w 14 sztukach w Twojej kolekcji na discogs

masz to jakoś policzone ?? nie wiem, może z dokładnością plus minus 10-20 tytułów ?
strone wcześniej lub dwie masz linka na discogs ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3947
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 20:31

Żułek, discogs pokazuje ile Adrian ma sztuk, a mnie interesuje ile ma tytułów ?
jeżeli jednego tytułu ma po kilka wersji, to ile wśród tych 21 tysięcy jest tytułów? -10 tysięcy, 7 tysięcy ?? 12 tysięcy ??

przykładowo, ja mam powiedzmy tysiąc płyt na półce, ale tylko jeden przypadek że jeden tytuł jest w dwóch wersjach / sztukach, wtedy policzyłbym że mam 999 tytułów.
o takie dictum mi się rozchodzi :)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9700
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 21:37

^ na Discogs da się wyeksportować całą kolekcję do csv, a potem to już tylko formalność policzyć co tam się chce. Minus jest taki, że eksportować można tylko własną kolekcję.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14470
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

22-11-2023, 22:14

Stoigniew pisze:
22-11-2023, 20:31
Żułek, discogs pokazuje ile Adrian ma sztuk, a mnie interesuje ile ma tytułów ?
jeżeli jednego tytułu ma po kilka wersji, to ile wśród tych 21 tysięcy jest tytułów? -10 tysięcy, 7 tysięcy ?? 12 tysięcy ??

przykładowo, ja mam powiedzmy tysiąc płyt na półce, ale tylko jeden przypadek że jeden tytuł jest w dwóch wersjach / sztukach, wtedy policzyłbym że mam 999 tytułów.
o takie dictum mi się rozchodzi :)
marudzisz jak stara baba ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: kolekcjonerska emerytura czyli wesołe jest życie staruszka

23-11-2023, 11:35

uglak pisze:
22-11-2023, 21:37
^ na Discogs da się wyeksportować całą kolekcję do csv, a potem to już tylko formalność policzyć co tam się chce. Minus jest taki, że eksportować można tylko własną kolekcję.
kurde nie umiem , chciałbym tak zrobić bo widziałem u innych że tak mają , ale poległem przy próbach znalezienia sposobu .
ODPOWIEDZ