DIO RIP

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10111
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: DIO RIP

12-12-2017, 23:32

Lukass pisze:Nie zgodzę się, jak mam w sumie gdzieś takie inicjatywy, to pomysł z hologramem jest po prostu obraźliwy dla fanów. Dziwię się każdemu, kto tam poszedł.
Dla tych co poszli widocznie nie było obraźliwe. Sam za takie coś kasy bym nie dał i tyle. Powtarzam po raz wtóry, biznes muzyczny, to biznes i tyle. Chodzi o zarabianie kasy. Tak było zawsze.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Knuropatwa
świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 18-06-2017, 20:08

Re: DIO RIP

14-12-2017, 23:14

Hatefire pisze: Dla tych co poszli widocznie nie było obraźliwe. Sam za takie coś kasy bym nie dał i tyle. Powtarzam po raz wtóry, biznes muzyczny, to biznes i tyle. Chodzi o zarabianie kasy. Tak było zawsze.
Dokładnie- "Byznes is byznes". Potwierdza to regułę, że padlina muzyka jest bardziej opłacalna i ważna dla mediów niż to co stworzył.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: DIO RIP

14-12-2017, 23:54

Biznes biznesem ale ja jestem ciekaw czy DIO wyszedł na bisy czy mu się rzutnik przegrzał i tak to zwyczajnie pod ludzku popierdolił. Nie namówią mnie na to gówno dopóki GG Allin nie będzie we mnie rzucał cyfrowymi fekaliami - wtedy jest to do rozważenia.
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Karkasonne

Re: DIO RIP

15-12-2017, 06:49

Dlaczego cyfrowymi? Czasy poszły do przodu, można włączyć rozwiązania o których nawet nie śnił, na przykład rozrzutnik gnoju.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: DIO RIP

18-11-2021, 11:03

Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: DIO RIP

23-09-2022, 15:44

Obrazek

DIO: DREAMERS NEVER DIE Multikino
140 minut

***UWAGA: Film będzie wyświetlany w wersji oryginalnej z angielskimi napisami. W filmie znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.*** Pierwszy w historii obejmujący całą karierę dokument o życiu i czasach legendarnej ikony metalu Ronniego Jamesa Dio. Producentem wykonawczym była wdowa Dio i wieloletnia menedżerka, Wendy Dio. Zagłębia się głęboko w niesamowity rozwój piosenkarza od doo-wop croonera z lat 50., przez jego wczesne rockowe dni w Elf i Ritchie Blackmore’s Rainbow, zastępując Ozzy'ego Osbourne'a w Black Sabbath i wreszcie ugruntowując swój status gwiazdy rocka z własnym zespołem, DIO. Film zawiera nigdy wcześniej nie widziane nagrania i osobiste zdjęcia, a także oferuje intymne sceny z jego najbliższymi rówieśnikami, rodziną i przyjaciółmi, w tym Wendy Dio, Tony Iommi, Geezer Butler, Glenn Hughes, Vinny Appice, Lita Ford, Rob Halford , Sebastian Bach, Eddie Trunk i Jack Black, którzy wprowadzają widzów w życie jednego z prawdziwych bohaterów rock and rolla i jednej z najbardziej lubianych postaci rocka.
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: DIO RIP

13-04-2023, 16:40

Obrazek

Tracklist:
01. Neon Knights [Black Sabbath cover]
02. Kill The King [Rainbow cover]
03. Stand Up And Shout [DIO cover]
04. Country Girl [Black Sabbath cover]
05. Man On The Silver Mountain [Rainbow cover]
06. Holy Diver [DIO cover]
07. Heaven And Hell [Black Sabbath cover]
08. Long Live Rock 'N' Roll [Rainbow cover]
09. Lady Evil [Black Sabbath cover]
10. Don't Talk To Strangers [DIO cover]
11. Starstruck [Rainbow cover]
12. The Last In Line [DIO cover]

polecam obadać, oczywiście bez wokali ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: DIO RIP

16-04-2023, 12:25

Dzięki wielkie Żułek. Gilberta zawsze ceniłem, miotacz gitarowego ognia, że się tak poetycko wyrażę 😉 brzmi to zajebiście 👍
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
ODPOWIEDZ