Dekoherence

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Dekoherence

03-02-2021, 00:41

Na Metal archive sugerują ,że grają BM. Pierdoły to są- Ci kolesie grają kompletnie odhumanizowany industrialny metalowy trans/napiedol z naleciałościami Autokrator wymixowany z Blut aus Nord i wściekłość pierwszych wydawnictw Anaal Nathrakh z początkowej fazy twórczości. Do tego koglu - moglu zapodaj jeszcze duchowieństwo takich nazw jak Irkallian Oracle- zważywszy na spokojniejsze fragmenty twórczości . Zresztą chuj ciężko stwierdzić skąd chłopaki czepią inspirację ale naprawdę to co dotychczas wydali pod skrzydłami
Sentient Ruin Laboratories- zajebiście prężnie rozwijającej się wytwórni, na mnie przynajmniej robi wrażenie. Ja to kupuje.



Pierwszy pełniak bardziej industrialny. Więcej tu odhumanizowanej elektroniki a mniej samego metalu- więcej ciężaru przemysłu ale również warty zainteresowania. Na pustej praktycznie mapie industrial ekhmmm metalowej ja tu znajduje dla siebie dużo dobrego. Może i ktoś też znajdzie dla siebie właściwe wibracje.

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Dekoherence

23-02-2021, 22:47

Kurwa pojebały mi się działy po pijaku. Proszę adminów o przeniesienie do działu o opiniach o zespołach.

Noż kurwa nie wierzę, że chociaż jedna dusza nie wyrazi jakieś swojej opinii- Sentient Ruin Laboratories to jest przodujący label(taki nowomodny) a nie ma bardziej uznanych zawodników jak ci w temacie .Chociaż spluńcie.
ODPOWIEDZ