Kłopoty ze zdrowiem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 18:45

No to zapal i czytnij sobie Plastuch to, mialem kiedys wrzucac zeby jakas fajna gownoburze zrobic.
Smoking Helps Protect Against Lung Cancer
https://www.sott.net/article/226999-Smo ... ung-Cancer" onclick="window.open(this.href);return false;
Tlumaczenie PL, chyba, ze zwracasz jak niektorzy uwage na palec, ktory wskazuje ksiezyc a nie na sam ksietyc....,,choc tlumaczen tego tekstu w necie jest pelno jak komus adres www nie odpowiada. To dla ludzi myslacych, nie dla lemingow.
https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2 ... orem-pluc/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na zachete
Nie wszystkie rządy na świecie podzielają ten sam problem. Japonia i Grecja mają największą liczbę dorosłych palaczy na świecie, ale najniższą liczbę zachorowań na raka płuc.
Wiele osób pyta, jak to jest, że te palące myszy były chronione przed śmiertelnymi cząstkami radioaktywnymi, a nawet więcej pyta, dlaczego w dzisiejszych czasach są prawdziwe dane pokazujące, że znacznie więcej niepalących umiera na raka płuc niż palacze. Prof. Sterling z Simon Fraser University w Kanadzie jest chyba najbliżej prawdy, korzysta z prac naukowych żeby udowodnić, że palenie przyczynia się do tworzenia cienkiej warstwy śluzu w płucach,” które tworzy warstwę ochronną, zatrzymuje wszystkie cząstki przenoszące raka przed dostaniem się do tkanki płucnej.
Zamiast uciekać od palaczy w lokalnym pubie lub klubie, podejdź tak blisko jak można i wdychaj ich dym tytoniowy. Nie wstydź się, weź kilka głębokich oddechów. A może zapal jednego papierosa lub małe cygaro po każdym posiłku, w zaledwie trzy dni stworzysz cienką warstwę śluzową. Jeśli nie możesz lub nie spełnisz żadnego z tych warunków, rozważ telefon do Michaela Jacksona i poproś o zbędne maski chirurgiczne!
woodpecker from space
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 22:29

HSVV pisze: w temacie podróżowania możemy się jednak zgodzić, że Paryż obsysa, a Normandia jest wspaniała?
Absolutnie nie. Przed wyjazdem do Paryża słyszałem same negatywy - że syf, murzyny (a jak murzyn to na stówę diabeł), araby i koniec świata. Pojechałem, zobaczyłem, zachwyciłem się. To była jedna z moich największych 2 dziur w edukacji (drugą jest Rzym). Paryż jest wciąż miastem o niewiarygodnym znaczeniu kulturowym i kluczem do zrozumienia historii Europy. Niewyobrażalne jest dla mnie nie zachwycenie się Notre Dame, Luwrem, Panteonem, Champs Elysee czy Łukiem Tryumfalnym. Wszystkie najważniejsze dzieła sztuki są właśnie tam, można dostać zawrotu głowy. Powiesz może na to - ale co z tego że Łuk Tryumfalny, jak zwykłe ulice brudne i murzyni chodzą. Nie zauważyłem tych, jak twierdzono, niewiarygodnych brudów i śmieci. Widziałem byłem dużo gorsze rzeczy w libańskiej dzielnicy Berlina, cuchnące kontenery na skwerach Baku, zdechłe koty pod murami Rabatu. Mówiono mi, że cyganie zaczepiają. W Tangierze zaczepiano mnie dosłownie co 5 minut, sprzedając haszysz (co zdarzyło się też natychmiast po opuszczeniu dworca w Marsylii). Tak więc nie wiem tak na dobrą sprawę, co masz na myśli, może coś innego niż to o czym piszę.


Normandii, niestety, nie odwiedziłem.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 22:36

Triceratops pisze:No to zapal i czytnij sobie Plastuch to, mialem kiedys wrzucac zeby jakas fajna gownoburze zrobic.
Smoking Helps Protect Against Lung Cancer
https://www.sott.net/article/226999-Smo ... ung-Cancer" onclick="window.open(this.href);return false;
Tlumaczenie PL, chyba, ze zwracasz jak niektorzy uwage na palec, ktory wskazuje ksiezyc a nie na sam ksietyc....,,choc tlumaczen tego tekstu w necie jest pelno jak komus adres www nie odpowiada. To dla ludzi myslacych, nie dla lemingow.
https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2 ... orem-pluc/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na zachete
Nie wszystkie rządy na świecie podzielają ten sam problem. Japonia i Grecja mają największą liczbę dorosłych palaczy na świecie, ale najniższą liczbę zachorowań na raka płuc.
Wiele osób pyta, jak to jest, że te palące myszy były chronione przed śmiertelnymi cząstkami radioaktywnymi, a nawet więcej pyta, dlaczego w dzisiejszych czasach są prawdziwe dane pokazujące, że znacznie więcej niepalących umiera na raka płuc niż palacze. Prof. Sterling z Simon Fraser University w Kanadzie jest chyba najbliżej prawdy, korzysta z prac naukowych żeby udowodnić, że palenie przyczynia się do tworzenia cienkiej warstwy śluzu w płucach,” które tworzy warstwę ochronną, zatrzymuje wszystkie cząstki przenoszące raka przed dostaniem się do tkanki płucnej.
Zamiast uciekać od palaczy w lokalnym pubie lub klubie, podejdź tak blisko jak można i wdychaj ich dym tytoniowy. Nie wstydź się, weź kilka głębokich oddechów. A może zapal jednego papierosa lub małe cygaro po każdym posiłku, w zaledwie trzy dni stworzysz cienką warstwę śluzową. Jeśli nie możesz lub nie spełnisz żadnego z tych warunków, rozważ telefon do Michaela Jacksona i poproś o zbędne maski chirurgiczne!
Przeczytałem; ciekawe to wszystko jest, ale póki co nie wiem co tym myśleć. Wrodzony sceptyk jest zawsze na stanowisku:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 22:38

Triceratops pisze: No "naukowo" nie sa, choc ojciec medycyny HIpokrates zalecal lewatywy juz 2000 lat temu a rzymianie ja traktowali jak my traktujemy mycie zebow.
Ok, ale jaki wyciągasz z tego wniosek, że zalecano to 2000 lat temu? Chyba nie taki, że z tego powodu musi być prawdziwe? Bo na podstawie ,,ojców medycyny", np. Galena, upuszczano ludziom krew jeszcze przez wiele setek lat. Chociaż nie zdziwiłbym się, gdybyś miał pod ręką link mówiący, że to jednak nie jest głupie. Nie, nie jestem złośliwy - naprawdę bym się nie zdziwił.
Wlepilem ci wyzej link o glodowkach ale mnie te straszne efekty spotkaly nawet po 33 dniach, widziales pewnie te gownoburze. Ale co to znaczy naukowo? Wspolczesna medycyna ma ledwie 200 lat, czymze to jest wobec paru tysiecy lat np Ajurwedy i Medycyny Wschodniej, czy nawet juz nieistniejacych cywilizacji jak Egipt, albo prymitywnych itp?
Pytanie - jaki wyciągasz z tego wniosek? Czy jeśli medycyna jest stara, to automatycznie jest najlepsza? Chyba nie, bo bez problemu znajdziesz sam wiele środków, które używano przez setki lat, a które były zupełnie bzdurne (jak okładanie ran odchodami świni). O co więc chodzi?
A jak dzisiaj cos jest za darmo jak glodowka i lewatywa to zwyczajnie jest nieoplacalne, nie oszukujmy sie. dzisiaj medycyna to w sporej czesci biznes. W starozytnych Chinach lekarzowi rodzinnemu placono kiedy wszyscy byli zdrowi.
I chciałbyś, żeby dziś też tak było? Czy widzisz same plusy tego, czy również pułapki?
Slusznie, ale ciezko swiadomie brac udzial w spiskach
Dlaczego? Wystarczy, że dotrzesz sam do jakiegoś dokumentu potwierdzającego przypuszczenia, albo nawet powie ci o tym ktoś blisko związany z sytuacją. Takim ludziom wierzę bardziej niż tym, którzy przeczytali o tym tylko w książce.
Nie ma ludzi, ktorzy znaja sie na wszystkim jak trocki na gatunku kazdej muzyki, kazdy ma obcykany jakis wycinek. Z kazdej, nawet najglupszej rozmowy, tak jak z ksiazki, mozna cos wyciagnac dla siebie. Btw ile trwala ta twoja glodowka?
Oczywiście że nikt się nie zna na wszystkim, ale na szczęście mamy przywilej rozmawiania z wieloma różnymi ludźmi, z których prawie każdy na czymś się zna.

Głodówka trwała dwa dni i przerwałem ją, bo czułem się tak źle, że nie mogłem kontynuować pracy.
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 22:50

Triceps, apropos tego co wkleiłem o paleniu. Po raz kolejny pokazujesz, że nie sprawdzasz w ogóle tego, co wklejasz. Pierwsze dane są już fałszywe - Japonia nie ma wcale najwyższego odsetka palących dorosłych. Nawet Polska ma dużo większy. Wystarczyło 20 sekund, by to sprawdzić.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 23:04

Nie, nie, kurwa, nie włączę się do tej dyskusji. Jako palacz, człowiek nauki i bezwzględny zwolennik depopulacji poprzez szczepienia nie włączę się do tej dyskusji, Już raz się przy głodówce Tricepsa gnój zrobił. Nie, nie, nie. I nie śmieję się kurwa, z prawdaoszczepionkach.pl. NIE. Nie spytam o setki tysięcy ofiar szczepionek (na polio, jak sądzę). Nie. Idę spać.

EDIT: Kolego Sybir, weź żesz tu wejdź w wolnej chwili i z całą mocą swego (kwestionowanego systemowo przez niektórych) autorytetu zrób porządek. Proszę ładnie. Bo nie może być tak, jak jest. Zaraz będziemy o reptilianach i imperium Lechitów rozmawiać. A inhalowanie dymu z 20 fajek dziennie (co robię od lat) przecież może mi tylko pomóc. Nieważne, że wiem co tam jest i jaki syf zostawia. Pomoże.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2570
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 08:08

Lukass pisze: Zaraz będziemy o reptilianach i imperium Lechitów rozmawiać.
Nareszcie!
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10128
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 08:51

Imperium Lechitów, to ostatnio moja ulubiona aberracja intelektualna. Pięknie łączy zjebane teorie spiskowe z polaczkowatym zakompleksieniem. Śledzenie tego daje dużo radości.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 08:55

Plastek pisze:
Triceratops pisze:No to zapal i czytnij sobie Plastuch to, mialem kiedys wrzucac zeby jakas fajna gownoburze zrobic.
Smoking Helps Protect Against Lung Cancer
https://www.sott.net/article/226999-Smo ... ung-Cancer" onclick="window.open(this.href);return false;
Tlumaczenie PL, chyba, ze zwracasz jak niektorzy uwage na palec, ktory wskazuje ksiezyc a nie na sam ksietyc....,,choc tlumaczen tego tekstu w necie jest pelno jak komus adres www nie odpowiada. To dla ludzi myslacych, nie dla lemingow.
https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2 ... orem-pluc/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na zachete
Nie wszystkie rządy na świecie podzielają ten sam problem. Japonia i Grecja mają największą liczbę dorosłych palaczy na świecie, ale najniższą liczbę zachorowań na raka płuc.
Wiele osób pyta, jak to jest, że te palące myszy były chronione przed śmiertelnymi cząstkami radioaktywnymi, a nawet więcej pyta, dlaczego w dzisiejszych czasach są prawdziwe dane pokazujące, że znacznie więcej niepalących umiera na raka płuc niż palacze. Prof. Sterling z Simon Fraser University w Kanadzie jest chyba najbliżej prawdy, korzysta z prac naukowych żeby udowodnić, że palenie przyczynia się do tworzenia cienkiej warstwy śluzu w płucach,” które tworzy warstwę ochronną, zatrzymuje wszystkie cząstki przenoszące raka przed dostaniem się do tkanki płucnej.
Zamiast uciekać od palaczy w lokalnym pubie lub klubie, podejdź tak blisko jak można i wdychaj ich dym tytoniowy. Nie wstydź się, weź kilka głębokich oddechów. A może zapal jednego papierosa lub małe cygaro po każdym posiłku, w zaledwie trzy dni stworzysz cienką warstwę śluzową. Jeśli nie możesz lub nie spełnisz żadnego z tych warunków, rozważ telefon do Michaela Jacksona i poproś o zbędne maski chirurgiczne!
Przeczytałem; ciekawe to wszystko jest, ale póki co nie wiem co tym myśleć. Wrodzony sceptyk jest zawsze na stanowisku:)
Wiadomo, ze wszystkiego nie ma co lykac od razu, tylko przesiac przez sito wlasnych watpliwosci i obiekcji, Napisalem przeiez, ze dla ludzi myslacych. Hurraoptymizm w kazda strone jest hujowy.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 09:00

Karkasonne pisze:Głodówka trwała dwa dni i przerwałem ją, bo czułem się tak źle, że nie mogłem kontynuować pracy.
:D To nie byla zadna glodowka tylko zwykly post albo przeglodzenie ktore robie sobie srednio co tydzien albo czesciej jak zapomni mi sie zjesc.

Formulowanie teorii, ze "glodowka nie pomogla" po 2 dniach niejedzenia jest dosc kurwa arcysmieszne. Jakby ludzki organizm reagowal w taki sposob to ludzkosc by dzisiaj nie istniala. Na szczescie istnieje metaboliczna inercja jako zabezpieczenie przed roznymi wahaniami w dostawie energii. Jezeli do wszystkiego tak podchodzisz "na cito" to nie wroze ci sukcesow. Ja z AZS wyciagnalem 2,5 osoby, ale tu trzeba cierpliwosci.
Karkasonne pisze: Triceps, apropos tego co wkleiłem o paleniu. Po raz kolejny pokazujesz, że nie sprawdzasz w ogóle tego, co wklejasz. Pierwsze dane są już fałszywe - Japonia nie ma wcale najwyższego odsetka palących dorosłych. Nawet Polska ma dużo większy. Wystarczyło 20 sekund, by to sprawdzić.
Abstrahujac od tego, ze mam to kompletnie w dupie, to z ktorego roku dane sprawdzales?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 09:06

Brawo geniuszu, teraz spojrz z ktorego roku jest artykul zrodlowy i wyciagnij wnioski. Pokolenie internetu....
woodpecker from space
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2570
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 09:15

Hatefire pisze:polaczkowatym zakompleksieniem.
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 09:45

Każdy ma własne zdanie na temat palenia, nikt mi nie przetłumaczy jednak , że papierochy nie zmniejszają wydolności. Co do chorób to mam to w chuju, każdy jest kowalem własnego losu i powinien wiedzieć co jest dla niego najlepsze.
Jedynie co mnie irytuje to smród dymu dlatego szczęśliwym, że choć w knajpach zapanował zakaz jarania tego syfu.
Jebać żuli.
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 10:09

Triceratops pisze:Brawo geniuszu, teraz spojrz z ktorego roku jest artykul zrodlowy i wyciagnij wnioski. Pokolenie internetu....
Normalnie staram się być grzeczny w dyskusji, ale skoro już zacząłeś udawać mądrzejszego, to nie pozostanę dłużny. Artykuł z 2011 roku. Statystyka nie różniła się prawie wcale od 2015. Ale tego nie wiesz, bo ne sprawdziłeś ani jednego, ani drugiego. Przykleiłem tylko bzdury ze strony STOP SYJONIZMOWI ROTFL. Twoje typowe źródło naukowe, obok stron o wampirach. Po czym stwierdziłeś, ze w sumie nic cię to nie obchodzi. Na różne sposoby próbowałem Cię zrozumieć, ale tego wszystkiego jest już za dużo: stron dla kretynow, wykręcania się, pseudoargumentacji. Jak na kogoś stylizującego się na jogina, nijak się to wszystko nie trzyma kupy i teraz w ogole już nie wierze w to wszystko, o pisałeś o głodówkach, patrzeniu w słońce id, chociaż miałeś duży kredyt zaufania. Czas wiec byś napisał, ze wcale Cię to nie obchodzi i wiesz lepiej, bo palisz 5 paczek dziennie i czujesz się świetnie, a wszyscy rozmówcy są za głupi, by to zrozumieć.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 10:15

Karkasonne pisze:
Triceratops pisze:Brawo geniuszu, teraz spojrz z ktorego roku jest artykul zrodlowy i wyciagnij wnioski. Pokolenie internetu....
Normalnie staram się być grzeczny w dyskusji, ale skoro już zacząłeś udawać mądrzejszego, to nie pozostanę dłużny. Artykuł z 2011 roku. Statystyka nie różniła się prawie wcale od 2015. Ale tego nie wiesz, bo ne sprawdziłeś ani jednego, ani drugiego. Przykleiłem tylko bzdury ze strony STOP SYJONIZMOWI ROTFL.
Ja pierdole stary, to jest rok 2011? https://www.sott.net/article/226999-Smo ... ung-Cancer" onclick="window.open(this.href);return false;
O tym syjonizmie, to wybacz ale adresowalem to do Plastka i napisalem o tym palcu, widac albo tego nie czytales albo nie rozumiesz tego co napisalem. Mozesz sobie to wygooglowac w 100 innych miejscach ale ty sie gapisz na ten jebany palec, wybacz ale dyskusja na takim poziomie uraga pewnym aspektom intelektualnym. Troche nie chce mi sie tracic czasu na takie bzdety, ale masz powazne problemy z logika i wyciaganiem wnioskow.
Karkasonne pisze:teraz w ogole już nie wierze w to wszystko, o pisałeś o głodówkach.
I piszesz to po 2 dniach "glodowania"? Lol, kurwa no jak mi przykro, pewnie myslales, ze po 2 dniach postu cudownie sie wyleczysz ze wszytstkich przypadlosci. Jak pisalem, szkoda na ciebie slow.
woodpecker from space
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 10:26

Wsadź sobie ten palec w aspekt intelektualny.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 10:29

Riposta na poziomie. Dalej nie widzisz, z ktorego roku byl artykul?
woodpecker from space
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 10:34

2003. Sprawdziłeś statystyki z tego czasu? I nie pytam, czy teraz sprawdzasz, tylko czy sprawdziłeś. Bo wciąż nie są prawdziwe.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

08-12-2017, 10:41

A ty sprawdziles?
woodpecker from space
ODPOWIEDZ